Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. randi pénz nélkül! Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. randi pénz nélkül! Hol legyen? Mit csináljunk? Tippek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
amugy hany evesek vagytok?
2012. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én 20 a lány meg 18 !
2012. márc. 2. 21:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hívd el magadhoz,mert abból akár rosszat is gondolhat rólad.Majd ha egy bizonyos idő eltelik.

Vidd el egy parkba,üljetek le egy padra,és beszélgessetek.Vagy kérj kölcsön pénzt valakitől,hogy legalább meg tudd hívni valamire.

2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
na akkor remelem a lannyal nem "randinak" hivjatok a talalkozast, egy setaba belefer a butoruzletes dolog,en azert eroltetem mert PROBALTAM es a csajok elvezik.Jatek a motto:p
2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
de lehet barmi mas, az csak a talalekonysagodtol fugg.
2012. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sétáljatok a környéken, biztos van valami park-féleség, vagy mûemlék, amit megnézhettek. De én mindig megkérdezem, a lányt, hogy hova menne, és mindig mondják, hogy semmi különös. Csak beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, ennyit tudok mondani, aztán majd kitapasztalod, hogy mit szeret... Én például ingyenes fotókiállításra is elvittem egy lányt, mint elsô randi. :D Imádta az egészet. Az a lány pl nem szerette ha puccos és drága helyre viszem, mindig kreatív voltam, a mozi unalmas. Mutasd meg egy kedvenc helyed, biztos van olyan a városotokban
2012. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen,valami parkban sétálgatni fogunk,ez jó ötlet. Hogy közeledjek felé? Tippek? Komolyabb kapcsolatot szeretnék,eddig még nem volt komolyabb kapcsolatom,szinte csak egyéjszakás kalandjaim voltak. Hogy mozduljak rá a lányra hogy tudja azt hogy komolyabbak a szándékaim vele és hogy járni szeretnék vele?
2012. márc. 2. 21:33
 18/19 anonim ***** válasza:

-=Koldus=- (21:03)


Hülyeséget írtál!

Az a szégyen, ha a férfi mindent fizet a nő helyett.


Mindenki a sajátját fizesse, vagy felesben.

2012. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Menjetek termékkóstolóra.
2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!