Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittegyek he két pasiba vagyok belezugva? Mindketővel járok és nem tom mejiket dobjam.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki irtő jó néz,amióta az eszemet tudom tetszik, járok vele de igazán nem nagyon tudunk beszélgetni bármiröl, pedig osztájtársak vagyunk,a másik meszel él, nem egy szivtiprő, de ha vele beszélek elfelejtem hogy néz ki.

Nem tudom mejiket válaszam,ugy érzem mind ketőt szeretem.

14/L


2012. márc. 2. 22:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igazad van,talán elvakit az a gondolat hogy ő mindig tetszet, de tálán nem is szeretem, vagy mégis:(
2012. márc. 2. 22:49
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy 14 évesen nemhogy egy pasid nem kéne, hogy legyen, te meg kettőt hülyítesz, de egyik sem igazi kapcsolat, ugyanis egy igazi kapcsolatban őszinte az ember és nem csapja be a másikat, te pedig mindezeket megteszed.


Szóval legjobb lenne mindkettőt békén hagyni, és kicsit nőni meg okosodni még. És nagyon jól megtanulni, hogy NEM csapunk be senkit.

2012. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De épen ez a baj,tudnak egymásrol és választanom kel de gyorsan
2012. márc. 2. 22:58
 14/20 anonim ***** válasza:
pénzérme módszer
2012. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

És most mi mondjuk meg neked? Szerinted ez normális dolog?


Elárulok egy nagy titkot: csak akkor érdemes járni bárkivel, ha a kétség sem merül fel benned, hogy jó lenne-e.

2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tuti igazad van,de volt it már hüjéb kérdés is
2012. márc. 2. 23:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez nem így van!

Igenis át kell gondolni, hogy valóban jó döntés lenne-e vele lenni hiszen minden döntésünk után vállalni kell a felelősséget.

2012. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
..én tudom a másodikkal járj ez nem is kérdéses,az elsövel csaj szét unnád az idöt..
2012. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt. Az egyik untat, a másik messze él. A többi okot nem írom le, mert már előttem leírták. (kérdés merül fel benned, stb)

18/L

2012. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Ájron ***** válasza:
Szerintem csak szimplán menj a francba. 14 évesen két pasi... az a f*sza
2012. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!