Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, h bármennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, h bármennyire is próbáljuk, nem tudjuk megszakitani egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szakitás óta próbáljuk de nem megy.Ha össze balhézunk mindig kibékülünk.És ez már hónapok óta tart.Én szeretem és nálam emiatt van.Szerintetek nála mi lehet az oka?(van pasija)
2012. febr. 7. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű h szeretitek egymást, de valami miatt nem lehettek egymáséi
2012. febr. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért nem lehetünk együtt újra mert sokak elleneznék,de már nem gyerek .És szereti a gyereket,de sztem csak felejtésre kell neki h legyen aki elvonja a figyelmét.
2012. febr. 7. 03:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifogásokat keres. Ha szeretsz valakit, akkor mind1 h ki ellenzi és ki nem. A veszekedés azt jelenti, h erős érzelmeket tápláltok egymás iránt. A kibékülés azt, hogy rendbe akarjátok hozni.
2012. febr. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek valamire kettőnkel kapcsolatban próbál más témára váltani és a mostanit fényezi h idegeljen vele.Akkor is belémköt ha nekem van igazam,rajtam kivül viszont másnak nem mond semmit a gondjairól.Köszi az eddigi válaszokat :)
2012. febr. 7. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!