Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam nőnek a barátom mellett. Hogy fokozzam nőiességem? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mindig vonzó és ápolt nő voltam. A pasik is folyton dícsértek. De mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal, egyáltalán nem érzem magam csinsnak vagy nőiesnek. Pedig tényleg ő is álompasi meg minden, ugyanúgy foglalkozok magammal mint eddig. De az ágyban seg érzem magam igazi nőnek inkább segédeszköznek. Kezd a helyzet egyre rosszabb lenni, attól félek lassan depresszióssá tesz. Az én hibám, lehet nem vagyok már vonzó? Hogy legyek megint a csinos én? 20L
2012. márc. 3. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
akkor érd el hogy ő legyen kevésbé férfias rugd tökön de nagyon kemények
2012. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy sugárzik a férfiasság? nem azt mondtam hogy férfiasnak érzem magam, csak alsóbb rendű nőnek mint azelőtt!
2012. márc. 3. 22:47
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
Foglald le magad. Ne kombinálj. Járj el dolgozni, barátnőzni stb. A fogamzás gátlót meg hagyd abba mert meghülyültök tőle.
2012. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kishőlgy, te elvesztetted az önbecsülésed: EGY eszköz vagyok csak az ágyban.... A lényeg az, hogy akkor fogod magad ismét vonzónak és nőiesnek érezni ha egy kicsit határozottabb leszel a kapcsolatban, és nem hagyod, hogy elnyomjanak.
2012. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem a pasim mellett.

Szerintem benne van a hiba, még ha nem is tudatosan. Azt sugallja feléd, hogy ő jobb, mint te. Nálunk ez volt. Soha nem dicsért, soha nem bókolt, abszolút nem bánt velem úgy, mint egy nővel. Nem volt bunkó, nem sértegetett, de inkább voltam a kishúga, mint a nője. Ettől az önbizalmam szépen lassan lerombolódott.


Egy pszichológiai jellegű könyvben olvastam, hogy egy párkapcsolat csakis úgy működhet, ha a nő 100%-osan nőnek, a férfi pedig 100%-osan férfinak érzi magát. Ha ez nincs meg, akkor annak a kapcsolatnak előbb-utóbb úgy is vége lesz. Sok esetben az önbizalom hiányos fél keres valaki mást, aki mellett nőnek, illetve férfinak érezheti magát.

Na persze ez nem törvényszerű, de érdemes elgondolkodnod azon, hogy minként is tekintesz a barátodra: mint emberre, aki tele van hibákkal, és aki talán figyelmesebb is lehetne, vagy pedig valami isteni hatalommal felruházott adoniszra.


24/n

2012. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
32%

Próbálj ki magadon valami újat amit eddig még nem csináltál!

Gondolok például,valami új frizurára, vagy valami dögös új ruha.Finoman (feltűnés nélkül) járj utána ,hogy a pasidnak milyen a nő ideálja pl.:egy színésznő,énekes. Esetleg egy ugyanolyan vagy hasonló frizura ami természetesen jól áll neked is majd leveszi a lábáról és majd kapod érte a bókokat! Nem árt néha egy kis változatosság! :)

2012. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Minden férfi csak annyira férfi, amennyire nőnek érzi magát mellette egy nő. Tehát a pasid szerintem nem az igazi. Miért gondolod rögtön, hogy veled van a baj? A végén még el is hiszed, és akkor a kívülállók is olyannak fognak látni. Ha egy férfi mellett nem érzed magad szexisnek, akkor sürgősen keress egy másikat.
2012. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad segédeszköznek az ágyban?
2012. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Vagy összekapod magad, és megbékélsz azzal, hogy a pasid sosem fog dicsérgetni, mert ő ilyen, és máshonnét merítesz önbizalmat, vagy szenvedni fogsz mellette mindaddig míg a kapcsolatotok tart. Az ilyen férfiaktól, ebből a fajtából még csak kizsarolni sem lehet a bókokat, mert b@szogatásnak veszi, és veszekedés van csak belőle.

Max. leülhetsz vele, és elmondhatod neki őszintén mit érzel, mi hiányzik.. de túl sok reményt ehhez sem kéne fűznöd.

Ez olyan, mint az a vicc, ahol két idősebb pár beszélget. Az asszony sírós hangon közli a férjével, hogy: "soha nem mondod nekem azt, hogy szeretsz!" A férj meg rávágja: "25 évvel ezelőtt már egyszer elmondtam, ha változás lesz, majd szólok!" :)))

2013. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!