Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt átvészelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt átvészelni? Vagy hogy gondoljam?

Figyelt kérdés
A párom nem túl beszédes meg minden, és ebből a szempontból mindig én tartom őt szóval, ami már elég nehezen megy :S a múltat már szinte kiveséztem vele, hogy mi történt vele előttem. Kezdek magamon egy erős nyomást érezni ebből a szempontból, mert nem akarom, hogy beálljon a csend itt neten keresztül. Amikor meg szabis mindig fent van fb-n és szinte én már menekülök, mert félek, hogy nem tudnék neki mit mondani :( valamit tudnátok javasolni?? mit tennétek a helyemben?
2012. márc. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs kölcsönös párbeszéd hagyd picsbe. :) biztos van aki beszélgetne veled szívesen! :)
2012. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hát a szerelmem, ráadásul távkapcs, így csak neten tudunk beszélgetni :S
2012. márc. 4. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sosem fogyok ki. De van ilyen ismerősöm.... hát nehéz lehet neked elhiszem.
2012. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel tudnám nap mint nap fentartani a beszélgetést? Már néha úgy érzem, mintha vallatnám :s
2012. márc. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!