Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre hogyan reagáljak? 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan reagáljak? 1 hete ismerem..két napja jöttünk össze..ma miután hazajöttem töle smsbe irta h szeret..most ez mi? Ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ijesztő lehet gondolom. Lehet, hogy tényleg belédszeretett. Kérdezd meg, hogy nem korai még ilyet mondani?
2009. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiú v lány az illető?

*

2009. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fiu..18 évesek vagyunk
2009. jún. 8. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiúk ilyen korban még nem tudják megkülönböztetni az érzéseket, vagyis inkább összekeverik...

*

2009. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi olyan szokatlan? mi 1 nap alatt találkoztunk és jöttünk össsze, már jó régen voltm szerintem vedd komolyan, biztos fontos vagy neki
2009. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

úúhh, én már attól is megijedtem, mikor egyik volt pasim első randi után olyat írt, h hiányzom neki, és mikor láthat újra...

szóval nem tudom... :S

Iylen hamar tuti nem. Köszönd meg neki, vagy max annyit írj, h én is kedvellek.

2009. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megirtam neki h fura h ezt irta ennyi idö után....erre visszairta hogy nem könnyen mondja ezt ,remélem érzem..de nemtudom..nagyon félek tőle hogy csalódni fogok,mivel ő ilyen tipikus csajozos..elmesélte az életét és csinált egykét érdekes dolgot..de azt mondta h megakar állapodni és h megtalált..:)
2009. jún. 9. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy ez az egész szöveg is csak egy nagy kamu, és mindenkinél eljátszotta már.
2009. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NEm hiszem, hogy egy 18 éves fiú meg akarna állapodni...már bocs.

Ha egy fiú azt mondja- nem is mondta, hanem ÍRTA, "szeretlek" pár találkozás után, és "előbb meg akarlak ismerni" felkiáltással hárítja a szex témáját, biztos lehetsz benne, hogy a biztonság illúziójába akar ringatni. Valószínű azért, hogy megfektessen.

2009. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én és a párom interneten ismerkedtünk meg, 1 hétig hajnalokig skypoltunk, és már akkor éreztük, hogy szeretjük a másikat, noha még csak nem is találkoztunk. Ennek ellenére mindketten kimondtuk, bár nagy volt a rizikó, vállaltuk.

Egyikünkre se volt jellemző ez a viselkedés, és nem is értettük az egészet, hogy-hogy szerethetsz valakit, akit még csak nem is láttál.

1 hét után találkoztunk, és azóta együtt vagyunk...:)

Tehát, akár még normális is lehet ez a fajta dolog.Az élet produkál furcsaságokat, és nem kell mindenre magyarázat. Ettől szép az egész.

2009. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!