Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás a párom családjával!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás a párom családjával! Elmennétek?

Figyelt kérdés

Párom elhívott a családi nyaralásukra és nem tudom mit kéne tennem. Terveztük, hogy elmegyünk valahova kettesben, azt mondta a szülei belementek, hogy mi ketten mehessünk külön apartmanba, így igaz kicsit drágább, de ezzel egyben letudhatnánk a kettőnk kis nyaralását is, meg lenne az intim szféránk, ami bevallom nem jönne rosszul, mivel diákok vagyunk, spórolt pénzünk csak egy kevéske akad.

Ma utánanéztem, hogy még is mennyibe kerülne ez, és konkrétan 70 ezernél indulnak az árak (spanyol tengerpart, egy hét). Nem tudom, hogy ezt elfogadhatom-e, azért nincsenek ők sem annyira eleresztve anyagilag, egész évben arra spórolnak, hogy nyáron eltudjanak menni nyaralni. Ez nem olyan kis összeg, hogy nyugodt szívvel igent tudjak mondani, viszont az egészet kifizetni sem tudnám és a párom azt mondta nem is hagyná. Nem tudom mitévő legyek. A szívem húz, ugyanakkor ezt túl nagylelkű gesztusnak tartom a családtól. Ti elmennétek?



2012. márc. 4. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadhatod, ha már ők felajánlották. Valószínű, hogy - hülyén hangzik, de - nem csak Neked akarnak jót, hanem a fiuknak is, az ő kedvéért hívnak el Téged is. Az anyagiakat meg beszéld meg velük, hogy mondjanak Neked valami feladatot akár, amivel kompenzálni tudsz. Engem is elvittek volt baránőm családja nyaralni, Svájcba. Ők eleve úgy kezdték, hogy "csreüzletnek" fogták fel a dolgot. Édesanyja régi álma volt, hogy a Svájcot lássa, viszont nem tudnak semmilyen idegen nyelven. Tehát megkértek minket barátnőmmel, hogy szervezzük meg a nyaralást, a programokat, és akkor kvittek vagyunk. Be is vált, szinte az egészet én csináltam meg, e-mail-ben megkérdeztem mindent, vonatjegyeket, szállást foglaltam stb. stb. Kinn is mi voltunk az idegenvezetők, és utána megköszönték, hogy milyen jól kézben tartottuk a dolgokat, jól érezték magukat. Nekik ez simán megérte, mert egyébként nem tudtak volna kijutni, vagy csak sokkal drágábban, mert utazási irodát kellett volna igénybevenni. Te nem tudsz valami ilyesmit kitalálni? Utánanézel, hogy milyen látnivaló van a közelben, és oda "elviszed" őket, kvázi idegenvezetést tartasz:)
2012. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most látom, az előző hozzászólásomban elő és főszezon határán lévő árat akartam írni, nem elő és utószezon közöttit. :)

Ha már tudnám, hogy pontosan hova megyünk, akkor megtudnám mondani, hogy tudok-e szervezni bármit is a környékre, de mivel még nagyon kezdeti felvetés, előtte úgy volt, hogy Görögországba mennek, stb stb. Ezért egyelőre eléggé sok a kétely, csak kérték, hogy lassan döntsünk, mert szeretnék megtalálni a legmegfelelőbb helyet és le is foglalni hamarosan. Ha végül rábólintok és elmegyek, akkor egészen biztosan kitalálok valamit, amivel kompenzálhatom ezt, de két hét múlva úgy is megyek hozzájuk, ők is azt mondták, hogy majd akkor megbeszéljük a dolgokat. Felvetem azt is, hogy legalább egy részét kifizetném (útiköltség, vagy szállás mindegy), azért egy próbát megér.

2012. márc. 5. 09:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi tavaly augusztusban voltunk 10 hónapja együtt a párommal, amikor Görögországba indultunk. És tök egyértelmű volt, hogy jön velem (és a Családommal : Anyum,Apum,Bátyám,Sógornőm,Unokatesóm és Férje) nyaralni. Nekünk, akkor a főszezonban, fejenként került 108 euroba Sartin az apartman. 2x4 főre, mi a párommal a Szüleimmel voltunk egy apartmanban, a szomszédba pedig a Tesómék. Nem szükségszerű mindig velük lógni, attól függően, hogy együtt mentetek. Ebben az esetben pedig, hogy ők ajánlották fel, nem hiszem, hogy azzal kéne foglalkoznod mennyibe kerül. Nyilván "beleférsz a keretbe", vagy olcsóbb helyet választotok, ahol be tudsz szállni mondjuk a szállásba. Mondj bártan igent, nagyon nagy élmény lesz, és ne azzal foglalkozz, meddig lesztek együtt a pároddal, hanem hogy egy egy nagyszerű nyaralás talán még jobban elmélyíti a kapcsolatot.

23/L

2012. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha nagyon kellemetlennek éreznéd a dolgot, akkor beszélj a pároddal és a szüleivel, mondd el nekik a kétségeidet a dologgal kapcsolatban.
2012. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!