Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzó fiúk! Ti összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal hosszú távú tartós kapcsolatra, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Én nem, de kíváncsi vagyok más, hogyan vélekedik.
2012. márc. 5. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A párom dohányzik, én nem.

Az ágyban is rágyújt rengetegszer és én meg majd megfulladok a cigifüsttől állandóan, de őt ez nem érdekli...


28/N

2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es: És ez hosszú távon téged nem zavar?

(Eszembe sincs beleszólni a ti dolgotokba, csak kérdezem.)

2012. márc. 5. 20:52
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

már írtam 1-2 választ..


de mondjuk nálunk vagyis nálam alap h házban szobában lakásban nem gyújtok rá csak kint!


Szóval cigizek, de nem kell hogy minden átvegye azt a szagot, mert átveszik a ruhák a bútorok is hosszú távon...az már nekem sem tetszik..

2012. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:


De nagyon is zavar, fulladni is szoktam miatta.

2012. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
én nem dohányzok, a barátnőm igen, de már kevesebb szállal szív mint amikor nem voltunk együtt :)
2012. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Inkább dohányozzon / gyújtson rá, minthogy idegbeteg, elviselhetetlen legyen. Ha meglátok ilyen teljesen idegroncs embereket vhogy mindig az van az eszemben, h gyújtana rá azt lenyugszik. Amúgy engem nem zavarna ha nem viszi túlzásba és nem a cigi körúl forog az élete..
2012. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amint leszokott bármi megtörténhetne..


23f


Egyenes válasz: nem.

2012. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17-enek üzenem:

Az én párom sokat is dohányzik plusz még idegbeteg is állandóan...sajnos. :( Neki minden egyfolytában cigi kéne hogy a szájába legyen hogy ne legyen idegbeteg, de ilyet meg nem lehet csinálni ugyebár.


28/N

2012. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
azaz elírtam: szóval mindig egyfolytában.
2012. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!