Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzó fiúk! Ti összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal hosszú távú tartós kapcsolatra, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Én nem, de kíváncsi vagyok más, hogyan vélekedik.
2012. márc. 5. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Elég erős dohányos vagyok, de a nemdohányzó pasim elfogad. Néha cseszeget, hogy "Mit kell ennyit cigizni?", ha épp rágyújtok, de ezt ált. nevetve teszi.

Soha nem próbált meg leszoktatni (próbálná meg), de én se kínáltam soha cigivel. Ha épp nikotinhiányom van és várom, hogy pl. megálljon a vonat és végre cigizhessek ő rendszerint "Mocskos dohányos"-nak hív én meg elküldöm a francba. :D


Amit egy picit nehezen visel, az a szex utáni cigi, de én azt kívánom. Egy jó szex után nekem semmi nem esik olyan jól, mint egy szál cigi, ez "magától" jön nekem. De néha türtőztetem magam, vagy ő nem teszi szóvá. Nyáron meg felkapok egy köntöst és kitámaszkodik az ablakba.


A dohányzás szerintem nem egy olyan dolog, aminek kizáró tényezőnek szabadna lennie egy kapcsolatban.

20/L

2012. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
A válasz: NEM! Nem tolerálom a dohányfüstöt semmi formában sem. NEM fogok egy olyan lányt megcsókolni, aki cigizett előtte. Lehet jönni a "minden cigi után egy rágó" dumával, de akkor SEM. Nem veszi el teljesen. És kifejezetten gusztustalan dolognak tartom, ha egy lány dohányzik. :( Nem egy ismerkedés maradt félbe nálam ezért.
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
nem utálom mindenük bödös tőle a ruhájuk a szájuk hiába csinálnak bármit még a kezük is átveszi a szagot egyszerüen undorító :///
2013. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!