Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen hisztis?

Figyelt kérdés

Akaratlanul megbántottam a páromat, nem vettem észre. Szólt, hogy rosszulesett neki, én meg bocsánatot kértem. Erre még duzzog egy sort, még most sem képes normálisan kommunikálni velem.

Most komolyan, ez normális dolog? Engem ha megbánt valaki és utána bocsánatot kér, akkor nem maradok megsértve, mert tudom, hogy nem volt szándékos.

Ennek mi értelme van?


2012. márc. 7. 22:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
normális. a nők napi szinten hisztiznek, nekünk férfiaknak ez évente 1-2x jut ki, ekkor kihasználjuk az alkalmat, hogy a nők is rájöjjenek, milyen rossz érzés állandóan a sok morgást hallgatni
2012. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
csefy pontosan :D
2012. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Hadd, majd az idő megoldja. Ha pedig később is iyen mufurc, akkor nem is szeret igazán.
2012. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Hidd el, sok férfi sokkal hisztisebb (és pletykásabb, de ez ár más tészta), mint a nők. Ennek oka, hogy nincs egy normális apaképük, valamint az, hogy az anyucikájuk túlzottan is kinyalják a pici popójukat.
2012. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%

kedves 4.

azzal egyetértek, hogy bizony sokat pletykálunk és hisztizünk, de az én seggemet nem nyalták ki, most sem nyalják ki.

2012. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

De ez tényleg katasztrofális :D Még ha valami nagyon mélyen érintő dolgot mondtam volna, talán megérteném. De azért annyira nem gázoltam a lelkivilágába.

1x-2x? Szerintem én lennék a legboldogabb nő, ha csak ennyiszer fordult volna elő :)

2012. márc. 7. 22:29
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem nőtől, sem férfitól nem normális. Max. 5 éves gyerektől még elmegy, egyébként nem.
2012. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Tudtam, hogy jönni fog az önérzetes lepontozás! :D Sebaj, megbocsájtok! ;)
2012. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Normálisnak nem normális, csak természetes. Nem férfias tulajdonság, pedig néha én is hisztiznék.
2012. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Inkább azt mondd, hogy mit mondtál neki és hogyan?

Előtte minden jó volt?

2012. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!