Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen hisztis?

Figyelt kérdés

Akaratlanul megbántottam a páromat, nem vettem észre. Szólt, hogy rosszulesett neki, én meg bocsánatot kértem. Erre még duzzog egy sort, még most sem képes normálisan kommunikálni velem.

Most komolyan, ez normális dolog? Engem ha megbánt valaki és utána bocsánatot kér, akkor nem maradok megsértve, mert tudom, hogy nem volt szándékos.

Ennek mi értelme van?


2012. márc. 7. 22:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nemi kérdés.

Beállítottság kérdése az egész.

2012. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Elsőnél a pont! Nekünk sokkal több rinyát kell eltűrnünk, valljuk be, minden nő tud hisztis lenni, lehet nem tart sokáig, de akkor is sokkal-sokkal többször fordul elő veletek! Nézd el neki és tűrd! Egy jó ideig nem lesz rá példa.
2012. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%
Ott a pont.
2012. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%
Hát enyhén ciki, remélem en sose vagyok ilyen. Amugy ha lettél már kidobva egy semmiség miatt, úgy h az illető mEg moat se áll veled szóba, akkor már nem lepődsz meg. Persze ez lány volt. Pasi ilyet csinálna soha se lenne többet nője.
2012. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Csefy mindent elmondott. Egyet is értek vele.


Tudod kérdező, attól hogy bocsánatot kérsz, nem jelenti azt hogy meg sem történt. Nem tudom mit mondtál a párodnak, így nem is alkotok véleményt arról, hogy mennyire minősül hisztis viselkedésnek.


Azért csinálja, hogy vedd egy kicsit észre magad. :)

Idővel úgy is elfelejtődik. Az idő vasfoga mindent megold.



21F

2012. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindegyik. Mivel a te párod ilyen hisztis, ezért az összes férfi ilyen hisztis. Az én barátnőmnek meg nagy a melle, tehát minden csajnak nagy a melle. boldog a világ. ..atyaég.
2012. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elmebeteg és az éjszakát már nem éled túl xD
2012. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem, de a férjem is ilyen volt, meg az előtte levő párjaim is :D


Csak szóba került a nőnap és mondtam neki, hogy tuti már megint le leszek sz*rva, majd nézegetem a sok nőt a tömegközlekedési járműveken felpakolva, mint a hasonló napokon és hogy megszakad majd a szívem. És mondta, hogy nála nem leszek lesz*rva(nem régóta vagyunk együtt). Erre meg azt mondtam, hogy persze, 1-2 évig mindenki odaadó, aztán senki nem foglalkozik ezzel. És ezt magára vette, hogy hasonlítgatom az előző partnereimhez. szerintem ez természetes ha nekem negatív tapasztalataim vannak...

2012. márc. 7. 23:16
 19/28 A kérdező kommentje:
kibékültünk :) jót tett neki a fürdés :D
2012. márc. 7. 23:20
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Jogos a sértődés. Olyan miatt problémáztál, amit még el sem követett.
2012. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!