Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen hisztis?

Figyelt kérdés

Akaratlanul megbántottam a páromat, nem vettem észre. Szólt, hogy rosszulesett neki, én meg bocsánatot kértem. Erre még duzzog egy sort, még most sem képes normálisan kommunikálni velem.

Most komolyan, ez normális dolog? Engem ha megbánt valaki és utána bocsánatot kér, akkor nem maradok megsértve, mert tudom, hogy nem volt szándékos.

Ennek mi értelme van?


2012. márc. 7. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Így van, a sértődése jogos. Én dettó ezt tettem volna.


És még inkább igaz amit mondtam. Ezzel azt akarta kifejezni a párod, hogy vedd észre magad.

És kéne...



21F

2012. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Akivel együtt lakok,az ilyen hisztis,szóval átérzem.Mindig megbántom valamivel.
2012. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
Emiatt teljesen jogosan sértődött meg. Azt feltételezted hogy ő ugyanolyan mint a többi férfi akivel voltál, meg azt hogy le fog szarni nőnapon. Mi férfiak nagyon utáljuk ha másokhoz hasonlítgatnak, főleg ha exhez..
2012. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
Vagyis te hisztiztél és sajnáltattad magad két értelműen.
2012. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

igen, a legtöbbjük ilyen hisztis :D sajnos én is az vagyok, így az a "legjobb", mikor együtt hisztizünk


22/L

2012. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 lila nyuszi ***** válasza:
48%
Jogos.. Ez a nőnap is ugyanolyan baromság, mint a valentin nap. Bármikor kedveskedhetünk, adhatunk valami apróságot a másiknak minden alkalom nélkül is. Te is megsértődnél ha azt éreztetné a párod, hogy nem szereted ahogy elvárná. Egy bocsánat kéréssel nem lehet meg nem történté tenni a dolgokat.
2012. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a feleségem. Már előző nap vagy aznap délután lecseszett a semmiért és követelőzött. Inkább kidobtam a kukába a meglepit, mert annak a hisztis nőnek nem tudtam volna őszintén odaadni. Ha meg pár nappal később adtam volna, akkor az megint az én hibám, mert ugye elfelejtettem időben...

Ma már az első ilyen után azt mondanám, hogy keress valakit, akinek ez hiányzik...

2012. márc. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Gergo_30F ***** válasza:
#24 +1
2012. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!