Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolakodás nélkül lehet párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolakodás nélkül lehet párt találni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy szinte mindenki tolakodóan, rámenősen és pofátlanul kezd ismerkedni. Én nagyon olyan típus vagyok, akinek az a legfontosabb, hogy a másikat ne zavarja semmiben és ne is hozza kellemetlen szituációba. Sok lány ilyen helyzetben inkább terelni kezd vagy nem mond igazat a fiúnak. A legutálatosabb dolog, amit utálok, az a hazugság.


Hogy lehetne ezt kikerülni és ismerkedni, hogy a lány ne érezze magát kellemetlenül?


Az ilyen-olyan alibik, leszólítások nagyon nem az én asztalom az előbbiek miatt. Máshogy viszont nem is lehet kezdeményezni. 23 éves vagyok és ezek miatt sosem kezdeményeztem. Így viszont sosem lesz barátnőm, ilyen módszerrel meg nem is akarok.


2012. márc. 8. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk.

Nincsenek nők a közvetlen környezetemben, ezért csak vadidegenként, tolakodással tudnék a normálisabb nők közelébe kerülni.

A diszkó más tészta, de aki ott jön össze a pasikkal, az általában olyan is. (nem mindenki, de többnyire)

2012. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

finoman is lehet manipulálni.

szóval nem direktbe mész oda,hanem mintegy véletlen a vállad felett kérdezel vmit amivel fel tudod kelteni az érdeklődését.

viszont ilyen béta hozzáállással ami neked van valszeg egy perc után lelép majd az összes.

azt meg jobb ha tudod,hogy minden tanulmány és a saját tapasztalataim szerint is egy több mint 3éve párkapcsolatban lévő nőtt sokkal könnyebb dugásra rá venni,mint egy szinglit.

uh ne legyenek illúzióid.

legyél alfa és avatkozz be egyértelműen a bige életébe.

2012. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a csajnak, akkor nem kell tolakodnod. Minden kisugárzás, és külső kérdése. Igen, a külsőé is. Mert valamilyen szinten kell, hogy tettszél annak a lánynak. Nem arról van szó, hogy valami jóképű machonak kell lenned, de ha nincs meg benne a vonzalom, akkor lőttek a dolognak.
2012. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kinézettel nincs gond szerintem, mert az látszik, ha bejövök valakinek. Csak én nagyon alpárinak tartom, ha leszólítom, vagy kamu dumával kerülök a közelébe.
2012. márc. 8. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:

kamu duma?

akkor legyél full őszinte és ezt mond-le akarok veled feküdni!

mellébeszélsz ember.

2012. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kamu duma = van zsepid? van tüzed?
2012. márc. 8. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:

uhhh

ezek tényleg gáz nyitások,ezeket ne mond.

2012. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Christian Death ***** válasza:

Igazsag az hogy tolakodas nelkul csak harmadosztalyu csajt talalsz (kulsoleg ertem).

Mivel nem vagy tolakodo fajta ezert szolitsd meg kerdezz rola (pl. erre fele laksz? meg ilyeneket de sokat, kerüld a autos,szamitogepes fius temakat), hagyjad hogy o beszeljen es azutan mar visz is a sodras.

2012. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok ilyennel nyitni. Arra értem, hogy itt mindig ilyesmit javasolnak.
2012. márc. 9. 00:46
 10/10 anonim ***** válasza:

nem vagy rámenős akkor nem is lesz barátnőd. Valahogy a tudtára kell adni hogy nem csak unalomból vagy vele.


Tolakodás az nem = a kellemetlen szituba hozással.

2012. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!