Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Ha részegen smárolok valakivel egy disco-ban az megcsalás? Vagy mindig csak a sex a megcsalás?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 11:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

"Csak az a megcsalás amit józanul csinálsz"


Ez meg az év vicce.


Régen akármennyire voltam is benyomva, mindig tudtam h hol a határ. Az alkohol nem kifogás arra amit teszel.

Gondolj bele, h ha a párod mondja azt neked, h végigsmárolt egy discot amíg nem voltál vele előző este, de csak azért mert ittas volt. Sztem te sem örülnél neki..

2012. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én is megtudtam mondani részegen is nem mert barátom van
2012. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

de jó, hogy mindenki egyből lányra asszociált és megkezdődött a ribizés is.

ki se derült még a neme. ha fiú lenne, elnézőbbek lennétek? na szépen szálljatok magatokba.


kérdező: igen, az is megcsalás és jól írta egy előttem szóló, nem mentség az, hogy részeg vagy. részegen sem vagy amnéziás és tudod, hogy kapcsolatod van.

2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
37%
Ha részegen smárolsz vele, a következő az lesz hogy részegen leszopod.. Ha megtörtént a kérdésesben szereplő dolog, én már régen úgy kidobtalak volna mint a macskát...
2012. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a párod részegen smárol valakivel a diszkóban, az szerinted megcsalás? Ha te úgy éreznéd, hogy megcsaltak, akkor valsz. ő is úgy érezheti, hogy megcsalták, ha te smárolsz mással.
2012. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
18%

szeritnem az nem megcsalás ha nem viszel bele érzelmet,

ha pl a barátnőm egy fiúról fantáziálna ábrándozna, oda lenne érte, inkább megcsalásnak gondolnám mint egy részegen vagy valahogy érzelem nélkül lefeküdt egy pasival....


(persze ez oda vissza)

2012. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
Az lehet aztán a nagy szerelem h nem zavar ha a párod félre b@sz. Lehet ez érzelmek nélkül vagy azokkal
2012. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%
Egy smárolás, vagy a SZEX nem lehet érzelemmentes.
2012. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Persze a kúrvákba is minden kuncsaft szerelmes.
2012. márc. 9. 19:26
 20/33 anonim ***** válasza:

Lehet érzelem mentes, de ilyet akkor sem csinál az ember ha kapcsolata van és szereti a másikat. Nem a megcsalás érzelem mentességa a lényeg hanem az h a kapcsolatban van-e érzelem. Ha nem akkor csal össze vissza, ha igen akkor nem tesz ilyet.

Ezért mondom h fantasztikus kapcsolat lehet az ahol fűvel fával lefekszika csaj/srác és még csak nem is érdekli a párját

2012. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!