Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye? Otthagyjam?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, a kapcsolat legelején (3. hétre hogy összejöttünk) volt egy furcsaság: egy csaj azt állította, írt is nekem, hogy a barátom mellettem akarta szédíteni őt is. Kicsit megijedtem, de úgy voltam vele úgy sem engedem még magamhoz közel a sok életemben ért csalódás miatt. Úgy gondoltam ajd megismerem és ha tényleg olyan csajozós, otthagyom. Most 1,5 évre rá, hogy együtt vagyunk, volt egy rossz megérzésem, rosszakat álmodtam, furcsán viselkedett a kapcsolatban nem akartam féltékenykedni, inkább azt mondogattam biztos csak bemesélem és nem lehet más. Tegnap véletlenül úgy felejtette a facebookját, szemét mód belenéztem és olyan beszélgetést találtam hogy: "Szia bééjbee ugye nem felejtetted el és megyünk koncertre. Nem érdekel semmi, ha kell bankot rabolok, elloplak, elrabollak. Puszi mindenhova"

Erre teljesen kiakadtam, szakítani akartam. Azt mondja hogy semmit nem akart, nincs köztük semmi, csak húzta a csaj agyát és nem tudja miért írt ilyen stílusban. Előttem írt a csajnak, hogy sehova nem megy, velem lesz és ne beszélgessenek. Nem akart hazamenni,egész éjjel sírt nekem hogy szeret.

Rávettem, hogy ma hazamenjen, de nem hiszek neki... nem ír ilyet csak úgy az ember olyannak, aki nem tetszik neki és nincs köztük semmi...

Ti mit tennétek?


2012. márc. 8. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
otthagynám.
2012. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 étoile et lune ***** válasza:
Én szünetre tenném a dolgot, legalábbis annyira kiábrándulnék, hogy egy jódarabig nem lenne hozzá kedvem.
2012. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az az új sztárduma h "nem tudtom h miért írtam úgy" Majd ha nem veszed észre akkor úgy is félremegy. Dobd ki
2012. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én is ott hagynám. gondolj bele, most mindenre felesküszik neked, hogy szeret, és fél év múlva már megint ugyan itt fogtok tartani. ha ez egyetlenegyszer történt volna meg, arra szerintem még van bocsánat, da ha ez megy már egy ideje, arra nincs. ne hagyd, hogy rongybabaként rángasson, beléd törölje a cipője talpát! ezernyi más, tök rendes srác van szerteszét.
2012. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%

ÉN is nőből vagyok,de őszinte leszek...Nincs az a férfi,aki nem csalna meg valamilyen módon előbb vagy utóbb...mivel konkrét megcsalás nem történt,ezért butaság lenne elhagyni....hisz ha tényleg szeret,akkor hidd el,ez tényleg nem jelentett semmit sem neki...Kicsit nézz te is magadba,lehet nem olyan a kapcsolatotok mint kéne lennie..hisz a megcsalások okozója maga a nő...tehát a helyedben szivatnám,engedném,hogy kaparjon aztán megbocsátanékaz a baj a mai világban,hogy minden szarért szakitanak az emberek,nem tartanak ki egymás mellett...


én adnék esélyt....de csak akkor ha tényleg szeret...és azzal a gondolattal sajnos meg kell barátkozni,hogyelőbb vagy utóbb meg leszünk csalva...a kérdés csak egy...vajon egy éjszakással vagy folyamatosan...na ehhez kellünk mi nők,hogy úgy viselkedjünk a kapcsolatban,hogy haljon bele a lelkiismeretfurdalásba ha félrelép...akkor hidd el,többet nem fogja megtenni....puszi...

2012. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs-e?? Haverom 9 éve van a menyasszonyával. Legjobb haverja vagyok és képzeld: Kérdeztem és mondta h soha nem csalta meg. Eszébe se jutott. Szte te is csak rossz pasikkal kezdesz
2012. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én úgy hiszem próbáltam mindent megadni neki... mivel csak nekem volt keresetem ezért én pénzeltem őt is, telefontartozását segítettem kifizetni saját pénzemből, tegnapelőtt Pozsonyba vittem kirándulni, mert tudtam hogy nagyon elszeretne már menni. Szexi rucikat vettem nemrég drágábbik fajtákat combfixet meg mindent újakat, hogy éjszaka is szexi legyek neki. Kiszolgálom reggeltől estig, étel ital, főzök neki mosok rá... lehet ez a baj?
2012. márc. 8. 17:23
 8/22 A kérdező kommentje:
ez a normális, hogy én mindent megteszek és ezt kapom? ...
2012. márc. 8. 17:25
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

a szünet egy elhíresült téveszme! nem old meg semmit! ha szünet kell nár rég rossz!


szakíts!!!

2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
9éve:)szép akkor vagy kamuzott,vagy csúnya mint a bűn vagy pedig majd 5év múlva kérdezd majd meg:)))))
2012. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!