Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnek egy jo baratnot?

Figyelt kérdés
mar minden hogy probalkoztam de semmi :/
2012. márc. 10. 01:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Köszi srácok , tehát igen , akkor most ne nézzük a külsőt.

van olyan barátnőm nekem is akik az ajándékokat elvárják (szó szerint) , nem mondom hogy nekem is nem esik jól egy bonbon ;) de nem fáj a foga drága ruhákra , vagy ékszerekre.


Szóval igen , vannak olyan csajok is . Akik azt mondják ha a pasinak nincs autója , már szóba se jöhet .(pl.: barátnőm)



Lehet megtaláltam a szót a bunkó helyett : "vagány " (istenem de gyerekesnek hangzik, de valami ilyesmi amit szeretünk mi csajok ) :)


Ne legyél CSAK otthon ülős , menjetek sétálni,moziba (na nem kell állandóan,de 2 hetente belefér )


Főleg a kis 18 éves lányoknak az kell , vinni őket , adni nekik .

Akik már komolyabban gondolkodnak , érettebbek azoknak nem ezen jár az eszük , hogy a pörgés .


(ezek csak ilyen saját ill. ismerős általi tapasztalatok.)

hajrá ! :)


Üdv. Szép estét !

Egy csaj . ;)

2012. márc. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
"csaj",privibe irtam egy parat,valszolnal rajuk? :)
2012. márc. 10. 02:34
 23/41 A kérdező kommentje:
utolso barat nomet tele hordtam ajandekkal es az lett a gond,es vege lett 2 honap utan
2012. márc. 10. 02:40
 24/41 anonim ***** válasza:
A KÜLSŐ MEGFOG , A BELSŐ MEGTART !
2012. márc. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
külső megfog, belső megtart. De ha van egy BMW-d és havi 1 milla fizetésed tök mind1.
2012. márc. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
nincs xD
2012. márc. 10. 02:59
 27/41 anonim ***** válasza:
Nem biztos , mert akkor lehet Hawai-on talállod meg a nagy őőőt ! :D
2012. márc. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

nincs havi1 milcsim,se kocsim,atlag vok.arra lennek kivancsi hogy lehetne egy jo bart not keresni(a jo alatt azt ertem:dogos,kedves,humoros,es minden ilyen jo tulajdonsag,kicsit flegma is lehet)es nem arra hogy milyen sorsa van annak aki valamilyen oroksegbol multi milliardos lett

aki hasznosat ir annak koszi

2012. márc. 10. 03:55
 29/41 anonim ***** válasza:

Én is sok sarat mostam át mire aranyat találtam. Nagyon sok csaj megkap mindent, aztán a képedbe hazudik, kifelé szűzlánynak mutatja magát, nyomja az "életemben 2 pasim volt" szöveget, aztán meg csal fűvel-fával, és csodálkozik ha leribancozza mindenki.

Nem általánosítás, de rengeteg ilyen is van. Ha megtalálod az igazit meg kell becsülni.

2012. márc. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
ha meg talalnam meg becsulnem hidd el.mar volt egy,o nem becsult meg engem,ki kotott egy olyan hogy nincs olelkezes meg semmi ilyesmi(tehat nem is jartunk,csak o ezt annak tartotta)en ebbe bele mentem,es vegul 2 honap utan asszonta hogy vege :/
2012. márc. 10. 04:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!