Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy a férjetek megcsalni készül benneteket? Elmondanátok, hogy rájöttetek vagy hallgatnátok? A kapcsolatunk elég rossz, de nem gondoltam, hogy ennyire.

Figyelt kérdés
Egy internetes szexoldalon hirdető nővel felvette a kapcsolatot, nem tudja, hogy lebukott?
2012. márc. 10. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Cukik vagytok!

Visszaütne, hagyd ott.... Pff...Arra nem gondol senki, hogy VISSZA? Tehát ha őt megüti a nő, mert azt persze szabad, hiszen azon senki nem akadt fenn.

Neked sem szabad megütnöd (persze neki sem).

Én elmondanám, hogy tudok róla, a botrány mértéke meg attól függene, hogy rendbe akarom-e hozni az egészet. Ha nem, akkor jó hangos lenne, ha viszont szeretnétek megmenteni a házasságot, akkor csendesebb maradnék.

Le kéne ülnötök és megbeszélni a dolgokat, sőt, már rég meg kellett volna, hisz van egy kisfiútok, akinek nem lenne szabad csonka családban felnőnie, miatta mindent meg kell tennetek, hogy rendbe jöjjetek.

Persze van az a helyzet, amikor nem lehet, akkor le kell lépni. De ezt csak nyugodt lelkiismerettel szabad, hogy ti mindent megtettetek, de nagyon nem megy együtt.

Egy két éves kislány anyukája

2012. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott verekedni, soha nem voltam olyan típus, ő sem igazán. De nem provokálunk senkit. Végül szembesítettem, h tudok mindent, szégyellte magát, nem is volt józan - bár ez nem mentség:( Mivel nem történt semmi effektíve, és házasságban élünk - nem sima párkapcsolat, és picink is van, megpróbáljuk rendbe hozni a dolgokat. Végül szembesítettem, h tudok mindent, szégyellte magát, nem is volt józan - bár ez nem mentség:(A szívem is ezt diktálja, remélem, sikerül. Úgy látom, tanult belőle. Ez az utolsó esély részemről. Köszönöm a sok hozzászólást, tanácsot!
2012. márc. 11. 19:59
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem elég, hogy Ő tanult belőle.

Az ilyesmi mindig kettőtökön múlik. És több tényezőn. És van olyan tényező, amiben jobba rajta múlik, meg van olyan ami jobban rajtad.

Összességében 50-50 %.

Ezek közül van ami nyilvánvalőbb, egyértelműbb, azonnal látszik és van olyan ami rejtettebb, nem olyan egyértelmű. Sokszor ezeken múlik igazán egy kapcsolat, ezeken a lappangó, nekezen kimondható, kényelmetlen, de fontos dolgokon. Érzések és viszontérzések, amik a konkrét történések, cselekedetek mögött vannak.

Belső történések.

2014. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta ?
2014. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1-es,én is így vagyok:'D Végül külföldi férfihez mentem, mérföldekkel jobb de mégis félek hogy megcsal.... Tapasztalat ugye :D
2016. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!