Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak nemet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet úgy, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom díler, és szeretné, ha beszállnék a "bizniszbe". Vagy ez, vagy pedig azt, hogy valamennyi pénzzel támogassam... Én ezt annyira nem szeretném, fősuli előtt vagyok, semmi háttérrel. Hogy mondjam el, hogy az albi rám eső részét, néha kaját meg cigit meg a közös ganját fizetem de ez túl sok lenne? Igazából őt is óvnám, mert van pár százezres tartozása...
2012. márc. 11. 07:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
azért mert 4 éve együtt vagytok, még nem jelenti azt, hogy örökké fog tartani. Ezzel a kapcsolattal te csak veszíteni fogsz.
2012. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nem 4 éve, csak pár hete/hónapja vannak együtt.
2012. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
nem vagyunk együtt 4 éve, le is írtam, 4 éve ismerkedtünk meg, akkor kb 2 hetet "jártunk", kis gond, megszakadt a kapcs., és most egy hónapja vagyunk ismét...
2012. márc. 11. 08:30
 14/37 anonim ***** válasza:

Mit nem írtunk le? Mondd NEM. Ilyen egyszerű.

És szakíts vele mielőtt téged is belerángat valamibe

2012. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
igazából azért is fájna, mert a családjával is jóban vagyok, és mivel engem édesanyám itthon konkrétan terrorizál, márc. végétől hozzájuk költözhetnék..
2012. márc. 11. 08:31
 16/37 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis eszed most azonnal felállsz a géptől, bepakolsz a bőröndbe és hazamész a szüleidhez.

Kutyából nem lesz szalonna. Ha már most tele van tartozással, azt csak tovább fogja halmozni. Nem lesz pénzetek kajára sem, nemhogy a főiskoládra. Belekeveredsz egy olyan világba, amiből nem fogsz tudni kimászni és "normális" életet élni. Ne légy naív! Először csak kéri, hogy árulj neki, majd egy-két havernak leróva a tartozást az ágyban találod magad egy idegennel, aztán már az utcán állsz.

2012. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
folyamatosan törleszti vissza a tartozásokat, az egyiket már majdnem le is rendezte, van vidéken egy kis háza is... még itthon lakom, bár elég sokat találkozunk, és március végétől hozzá, aztán április vége felé pedig albiba mennénk ahol ott lakna az egyik haverja is..
2012. márc. 11. 08:37
 18/37 anonim ***** válasza:
Az utolsónak komoly szövegértési nehézségei vannak.
2012. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
anyám most is ki akar dobni, rajta kívül az összes családtagom meghalt..
2012. márc. 11. 08:37
 20/37 anonim ***** válasza:
1 hónap után összeköltöznél egy drogdílerrel és a haverjával? Nem elhamarkodott kissé?
2012. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!