Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak nemet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet úgy, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom díler, és szeretné, ha beszállnék a "bizniszbe". Vagy ez, vagy pedig azt, hogy valamennyi pénzzel támogassam... Én ezt annyira nem szeretném, fősuli előtt vagyok, semmi háttérrel. Hogy mondjam el, hogy az albi rám eső részét, néha kaját meg cigit meg a közös ganját fizetem de ez túl sok lenne? Igazából őt is óvnám, mert van pár százezres tartozása...
2012. márc. 11. 07:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
igazából nem is a pénz kérdése az ami bánt meg foglalkoztat, hanem hogy őszinte e velem vagy csak az anyagia iatt ellek neki... mert az összhang megvan, családdal minden rendbe.. és voltaképp azt is mondta h akkor sincs baj ha nem csinálom... de azért jó lenne ha minden kivirulna és helyrerázódnánk..
2012. márc. 11. 09:12
 32/37 anonim ***** válasza:

2.

Abban a felében hogy tényleg te kellesz neki vagy csak a pénzed halgass az érzéseidre . Neked kell érezni, hogy tényleg szeret-e.

2012. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
igazából nagyon sokat mászkálunk vidékre, meg pesten is, meg tervezgetünk mindenfélét nyárra is.. szóval működőképes..
2012. márc. 11. 09:27
 34/37 anonim ***** válasza:

2.

Egy utolsó kérdést tegyél fel szerintem magadnak, hogy részedröl ez a kapcsolat mennyire szerelem, és mennyire menekülés. Menekülésre találsz mást is, kevésbé züröset.

2012. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs gondom a fűvel, vagy egyéb nem full szintetikus cuccokkal, de most komolyan. Mekkora retardált az aki díler létére tartozik? Egyszer haverral kiszámoltuk. Fű esetében, 1 kilo önköltsége 20 ezer forint. 1 kilot eladsz 2 millóért. Kicsit jó üzlet. Balfax a pasid, dobd ki, már csak azért is mert ilyen ügyekbe keverne, és pénzel húzna le.
2012. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

A barátod nevét áruld már el kérlek ... :-)

egy rendőr

2012. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Remélem lenyomoznak IP cím alapján, és mentek a sittre. :D
2012. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!