Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak nemet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet úgy, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom díler, és szeretné, ha beszállnék a "bizniszbe". Vagy ez, vagy pedig azt, hogy valamennyi pénzzel támogassam... Én ezt annyira nem szeretném, fősuli előtt vagyok, semmi háttérrel. Hogy mondjam el, hogy az albi rám eső részét, néha kaját meg cigit meg a közös ganját fizetem de ez túl sok lenne? Igazából őt is óvnám, mert van pár százezres tartozása...
2012. márc. 11. 07:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint, a véleményemet már elmondtam de igazad van hogy nem azt kérted.

Találj ki valami váratlan kamu kiadást (családi ügy, büntetés, régi tartozás, stb.) ami miatt neked sincs egy vasad se pedig egyébként adnál pénzt neki.

A bizniszbe meg szálj be, gondolom a saját körödben kéne teriteni, nem tehetsz róla, hogy senkinek nem kell éppen semmi, néha néha meg megveszel magadnak 1-2 zöldet, és azt mondod hogy eladtad.

Jobbat nem tudok.

2012. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
köszönöm :) igazából én vele akarok maradni mert menekülési lehetőség, meg rohadt jól elvagyunk... utolsó, köszönöm, hasznosítható lesz :) aztán majd úgyis rendbejön minden, érettségi aztán hejhó :) vagy dunaújváros vagy marosvásárhely :)
2012. márc. 11. 08:43
 23/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi nem ismerjük egymást, de elhiheted hogy nem akarunk neked rosszat. Ennek a kapcsolatnak nem lesz jó vége. Rendezned kéne inkább a kapcsolatodat édesanyáddal.
2012. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
próbáltam, nem is egyszer, de semmi... nehéz vele nagyon, engem meg kikészített lelkileg-idegileg..
2012. márc. 11. 08:46
 25/37 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az életmódod zavarja? Tudod, ha jó lenne a kapcsolatotok, és a pasiddal valami balul ütne ki, vissza tudnál menni anyádhoz.
2012. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
nem tud arról, hogy együtt vagyunk. ezekről a dolgaimról nem beszélek semmit, azt tudja, hogy sokat utazom, de ez a srác előtt is így volt..igazából abba is beleköt (ez volt az utsó nagy veszekedés) hogy össze volt gyűrődve a fürdőszobaszőnyeg, emiatt és büdös kva meg féreg voltam..
2012. márc. 11. 08:51
 27/37 A kérdező kommentje:
meg igazából azért is szeretek vele lenni, mert ugye elég elvont, festő-szobrász, én meg szintén festek, szövök, térplasztokat csinálok, írok... szóval a művész-énem teljes mértékben kiteljesedik mellette, közben meg az ízlésünk is egyezik mind filmek, zene mind az irodalom terén, stb, stb :D
2012. márc. 11. 08:55
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
A sitten majd még elvontabb lesz,ha mindenki mucikámnak hívja...
2012. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

2. vagyok, megint.


Megtévesztö volt az alapkérdésed megfogalmazása, a 84%-os válaszoló is azért köpköd folyamatosan, meg azért mert semmit nem tud erröl a világról.

Lassan csak kikerekedik a kép, hogy a barátod egy bohém életmüvész , azért "dilerkedik" , mert valahogy elö kell teremteni a pénzt a spanglira, meg az életre, mert a müvészetböl (még) nem él meg. Van rá esélyed hogy boldog leszel vele, de hogy megélhetési gondjaitok lesznek mindig az biztos, ha ugy gondolod hogy ez belefér akkor nincs mit tovább gondolkozni szerintem.

2012. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
ismerem ezt a világot,mert benne élek.Ugyan én soha nem használtam semmit, de vannak barátaim akik igen (olyan kis "bohém" is aki azóta halott) és azt is tudom hány olyat vittek el aki csak "dílerkedik" egy kicsit. Hidd el 3 hónap előzetesben a nagyfiúk között akkor is elég, ha utána kiengednek.
2012. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!