Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3és fél év után most vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3és fél év után most vége lesz a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a választ nekem kéne tudni egyedül,de már olyan szinten össze vagyok zavarodva hogy az valami elképesztő.Röviden: 3és fél éve járunk,most távol vagyunk egymástól mert fősulira járok ő dolgozik.Teljesen más közegbe kerültem itt a fősulin,sokkal intelligensebb és érdekesebb emberek közé és rájöttem amit mindig is tudhattam legbelül:a partneremből sok olyan dolog hiányzik ami nekem fontos lenne(meg főleg neki)pl önbizalom,férfias viselkedés,kis önállóság stb.Elmondtam neki és azt mondta megért és változni fog,de én már kezdek tőle elszakadni.Direkt csak kéthetente megyek haza de még ekkor se hiányzik.(sajnos)De ha együtt vagyunk végül is jól érzem magam vele,szexualitás terén is.Azt hiszem hogy sok ez a 3és fél év,még csak 19 vagyok.Vagy szerintetek velem van a baj?Az új suli és közeg ilyen hatással van rám?Gyenge vagyok?Ez még szerelem szerintetek?Érthető hogy szabad akarok lenni?Mi a megoldás? :(
2011. dec. 2. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Jól látod, te már nem szereted. Semmit nem érzel iránta a ragaszkodáson kívül. Megszoktad már őt és félsz váltani... Ez egy halálra ítélt kapcsolat. Ne húzd sokáig, felesleges.
2011. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szabad akarsz lenni akkor ezt az elején is tudhatad volna. Nem olyan jó érzés másik oldalról, ha dobják. Szerintem az a baj, hogy egy kapcsolatot nem lehet sokáig húzni. Lépni kell, mert vége lehet. Talán ez a gond nálad is. Sokáig jártok és semmi. Na meg a suli után mindig változik az életforma. Valószínű ez is közre játszodik. A megoldás mindenféleképp az agyadban van.
2011. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem te mar nem vagy szerelmes, csak max szereted!a kettö nem ugyanaz!
2011. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elsőnek: semmi sem felesleges. Ha menekülünk mindig akkor sose maradunk.
2011. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Elsőnek: semmi sem felesleges. Ha menekülünk mindig akkor sose maradunk."


Pontosan így gondolják azok a nők is, akiket vernek stb. és ennek ellenére nem mernek tovább lépni... 19éves, semmit nem érez már a barátja iránt, ráadásul rájött, hogy egy csomó dolog hiányzik belőle, ami neki fontos. Akkor miért maradjon vele?

2011. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor neked is soha az életbe fél évnél egy se maradjon meg melletted! Legyen úgy ahogy gondolkodsz-.- Nincs igazad. Nagyon lazán fogod fel a dolgokat és olyan példákkal jösz amik balul sültek el. Olyannal miért nem jösz ami jó is? Legyenek rövid kapcsolataid és soha ne találd meg az igazit! Megérdemled, hisz te úgy is gondolkodsz.
2011. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

"Akkor neked is soha az életbe fél évnél egy se maradjon meg melletted! Legyen úgy ahogy gondolkodsz-.- Nincs igazad. Nagyon lazán fogod fel a dolgokat és olyan példákkal jösz amik balul sültek el. Olyannal miért nem jösz ami jó is? Legyenek rövid kapcsolataid és soha ne találd meg az igazit! Megérdemled, hisz te úgy is gondolkodsz."


Csak nem most szakítottak veled?:D:D Én meg azt kívánom, hogy az egész életedet egy elcseszett kapcsolatban éld le, csak azért mert nem mersz lépni:)

2011. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Olyannal miért nem jösz ami jó is?"


Mert egy jól működő kapcsolatból nem szabad kilépni, ennyi. Te hülyeséget beszélsz... Hogy jön ez most ide?:D Én arról beszélek, ha már rossz a kapcsolat, mint a kérdezőé...

2011. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne beszélj rá másokat szakításra, mert te nem hiszel valamiben! Olyan tanács kell neki ami megerősíti és nem elgyengíti!
2011. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Képzeld nem szakítottak velem és köszi a dícséreteid:) végén elpirulok te tapló:$
2011. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!