Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos a barátom mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos a barátom mindig a múltamat hozza fel amiből persze vita van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton azzal jön hogy én becsapom,hazudok neki...

Miközben olyan dologban haudtam neki ami az én múltammal kapcsolatos...

Meg hogy én megbántom miközben sokkkal többször bántott megugy hogy észre se vette.. :/


2012. márc. 11. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni.. de nem itt, hanem vele!!!!!
2012. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi köze a múltadhoz. Menjen a fenébe! Dobd ki szerintem, és ne ideskedj miatta. :)
2012. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De miért hazudtál neki,kedves Luz Maria?Én sem bíznék olyanban,aki hazudott,akármiről,akármikorról.Hazudott,kész.
2012. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Zárt rövidre a beszélgetést, ha megint észreveszed, hogy feljött a téma. Mondd azt, hogy:

Bocsi, de a múltamon nem vitázok senkivel, amúgysem lehet rajta változtatni. Ha így elfogad, ahogy vagy, akkor szeressen így, ha nem, akkor nem.


Baromság múltbéli dolgokon vitázni. A legjobb, ha nem mondasz neki semmit, ami régi, főleg pasikkal kapcsolatban!

2012. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De még mindig hazudsz neki?? vagy már őszintén elmondtál neki mindent? Persze csak amit fontos lehet neki tudni.
2012. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

utána persze..elmondtam neki az igazat...

csak nem szerettem volna hogy lyanról tudjon ami nekem szégyen:S

2012. márc. 12. 00:07
 7/15 Senki Alfonz ***** válasza:

Gondolom nem olyasmiröl van szó hogy meghuztak matekérettségin...

Késöi tanács, de mi azzal kezdtük a barátnömmel, hogy kiteregettük a "szennyesünket" egymás elött, egyikünk multja se matyóhimzés, de igy nincsenek ebböl feszültségek köztünk.

2012. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Pontosan....

énmár elmondtam magamrol neki mindent..mégis azt hiszi hazudok:S

2012. márc. 12. 00:21
 9/15 LacU17 válasza:
nem mondtál el mindent.. és ha ezekben hazudsz. honét tudjam h mikor nem hazudsz? ezért nem bizok benned.. tedd azt h öszintén válaszolj ugy ahogy én teszem neked...
2012. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na úgy látom családi vitává fajult a fórum!


Figyusz, mit akarsz tudni? hogy mikor kivel hányszor?

Miért akarsz ebben túrkálni? Ami volt az elmúlt, már nincs.


A kapcsolat alapja a bizalom, akkor inkább hagyd a csajt, ha nem bízol benne, és mindig azzal gyanúsítod, hogy hazudik, vagy te úgy érzed. Lehet rossz véleményed róla, de akkor minek jársz vele?

2012. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!