Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos a barátom mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos a barátom mindig a múltamat hozza fel amiből persze vita van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton azzal jön hogy én becsapom,hazudok neki...

Miközben olyan dologban haudtam neki ami az én múltammal kapcsolatos...

Meg hogy én megbántom miközben sokkkal többször bántott megugy hogy észre se vette.. :/


2012. márc. 11. 23:52
1 2
 11/15 LacU17 válasza:
nem érzem ugy h hazudik, mert rajta kapom.. enyit a véleményedről..
2012. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Senki Alfonz ***** válasza:

Kedves LacU , ha ugyan tényleg a barátja vagy és nem egy 13 éves pattanásés unatkozó kis féreg....


A kérdés adott, minek jársz a barátnöddel, ha nem bizol benne, mindig hazogságokon kapod és mewgbocsáthatatlannak tartod a multját ????


Biztos hogy nem tökéletes mint senki más se, de ha szereted akkor elfogadod olyannak amilyen !

2012. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 LacU17 válasza:
neked is elmondom. h én nem a multján vagyok kiakadva. hanem azon h hazudik.. ott ülök vele. kérdezem tőle.. megígéred nekem h tőbbé nem hazudsz.? erre 2perc sem telík el de már 2 hazugságon rajta kapom..
2012. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Remelem, hogy hamar otthagy!

Minden oka meg van ra, hogy hazudjon neked.

Mert ne te nem szereted, csak uralkodni akarsz rajta. Remelem olvassa meg a kerdezo!

2012. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LacU17 válasza:
te csak kussolj el.. magadnak ugass ne másnak..
2012. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!