Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Honnan ered ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Honnan ered ez a brutális féltékenységem? Kínzom magam, mégsem tudok leállni.

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Lassan 2 éve élek boldog párkapcsolatban én 25 a párom 28 éves sosem adott okot,hogy kételkedjek előttem egy 5 éves kapcsolata volt de úgy éreztem mindig,hogy túl sokat tudok a lányról.Anyósjelölt a kapcsolatunk elején mindig az exet dicsérte a párom szobájában a szülői házban minden róla szól még mindig ott van a feje a bögrén a rányomtatott mármint vagy a kis szivecskés plüssállatok vagy a temérdek fénykép ami itt ott valami könyvből előbukkan vagy leesik a szekrény tetejéről ezért utálok ott lenni.Elég régóta együtt élünk az ő lakásában megesett,hogy ott is találtam ezt azt pl dvd-ket amiket persze bunkó módon megnéztem és persze nem tetszett amit láttam hozzáteszem először csak véletlenül bukkantam rá mondjuk házi szexvideóra meztelen képekre stb...

Akkor ezt próbáltam megbeszélni ,hogy ha már együtt élünk ezeket a dolgokat eltüntetné de megsértettem és majdnem szakítás lett belőle mivel nem rám tartozik mégis megnéztem.Ez már régen történt azóta remek és szeretetteljes a kapcsolatunk.Pár hónapon belül szeretnénk eljegyzést és a baba is sokszor szóba kerül.Soha nem adott okot rá ,hogy ne bízzak benne nem is találkozik az exével sőt női haverok sincsenek de én mégis nyomozok mint egy pszhiopata idióta.És találok.Sok fényképet videót.Meztelen képeket stb...

Nem bírok leállni,mindent tudni akarok és magamat kínzom.

MI EZ?????

Párkapcsolati mazoizmus?????


2012. márc. 12. 10:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is megtartottam az ilyen képeket videókat, ha a barátnőm megtudná biztos kapnék a fejemre :D de lényegébe őt szeretem és szerintem a párod is téged szeret és nem csal meg!
2012. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi ez? Önbizalomhiány. Ezt kell kezelni.

Mert a házasságodat is tönkre teszi majd.


Ettől függetlenül azt nem értem, hogy miért nem lehet ezeket az emléktárgyakat egy nagy dobozba összepakolni, hogy ne essen a fejedre, és ne ütközz mindenhol ebbe.

Eszembe nem jutna a párom orra előtt hagyni ezeket.Jó, persze emlék, de már nem vele vagyok.

2012. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mindenesetre igazán eltüntethetné ezeket a nyomokat így lassan 2 év együttlét környékén.Nem tudom miért csinálom,lehet hogy azért mert szeretném megtudni hogy más kapcsolatban,hogy viszonyult a dolgokhoz??

Forduljak dokihoz?

ÁÁÁÁ

Megbolondulok,Úgy felmérgesítem magam egy ilyenen hogy habzik a szám.:-) Szerencsétlen pedig nem tudja miért vagyok mérges,vagy miért nézek úgy rá mintha szívem szerint üvöltenék pedig okom nincs rá.

Önbizalomhiány?

Hát nemtudom,sosem volt ezzel probléma a párom napi szinten megdicsér szeretget programokat szervez szóval láthatóan odavan értem.Én pedig elmebeteg vagyok ezek szerint?

2012. márc. 12. 10:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Az én mostani párom megszabadult mindentől, ami az előző kapcsolatára emlékezteti, amikor komolyabbra fordult velem. Ajándékok, képek, minden. Mentek a kukába vagy el lettek égetve.


Kérd meg, hogy csinálja ő is ezt. A múlton túl kell lépni.

2012. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Ha nem lennének nem lenne mit nyomozni és detektívet játszani.
2012. márc. 12. 10:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is kiakadnék ha a párom az előző nő képmásával díszített kispárnával aludna. Még te voltál a szemét mert megjegyezted, hogy rosszul esik?! Nekem úgy tűnik, a párod életben akarja tartani az előző kapcsolatot.

Az én páromnak is volt előttem egy közel két éves kapcsolata. Mindent tudtam a lányról- egy jó darabig csak barátok voltunk. Nem tudom, hogy előttem voltak-e a lánnyal kapcsolatos tárgyai de miután összejöttünk mindent eltüntetett- nem tudom, hogy kidobta-e őket de nincsenek szem előtt.

Vannak rólad szóló dolgai? Gondolok itt fényképre, párnára, bögrére, akármire.

20N

2012. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Húúú nagyon megértelek :( Én is biztos így reagálnék. Ez olyan, mintha neki még számítana. Szerintem is dobozba kéne tennie és mélyre elásnia. Nekem is van pár képem az exeimről de 1 zacskóban van anyámnál és sosem veszem elő. Egyszer ha majd a lányom kíváncsi lesz milyen pasikkal járt anya, akkor előszedem neki, egyébként meg nem érdekel.

24/N

2012. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen vannak egyre több,sőt a közös kis életünkben ahol élünk már kidobáltam ezeket a sz...-okat! De mindig marad valami.Vagy az anyjáéknál vagy egy ezer éves dvd-tartóban.

A párom erre nem is gondol hogy zavarhat?

Ennyire figyelmetlen?

2012. márc. 12. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem figyelmetlen,csak szeretné megtartani az emlékeit.Ne te döntsd már el,mit tarthat meg és mit nem egy 5 éves kapcsolatból.....

Kérd meg,(de jó határozottan),hogy szedegesse össze és rakja el ezeket magának olyan helyre,ahol nem találkozhatsz velük.

2012. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Mellesleg én nő vagyok,de ha az én cuccaim közül dobnál ki valamit,garantáltan megütnélek.
2012. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!