Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ciki az ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki az ha egy csajnak csúnya pasija van? És miért NEM ciki az ha egy pasinak csúnya a csaja?

Figyelt kérdés
Úgyértem... pl. ha egy csajnak csúnya fiúja lenne (ami a valóágban szinte lehetetlen, mert kinézetre nagyon válogatnak a lányok) akkor a barátnői előtt égne mint a reistag. Viszont ha egy pasi bemutatja a haverjainak a ronda bnőjét akkor meg az van a levegőben, hogy ez is valami, legalább van csaja, a legtöbb pasinak a korosztályból egyáltalán nincs. 21/F
2012. márc. 12. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a pasi mondhatja, hogy csak arra "tartja" és nem szerelmes...
2012. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert lányból mind felszínes, fiúból viszont nem.
2012. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kinek mi a csúnya..
2012. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nemtom, valahogy ez a mai lányokba nagyon berögzült életük során, hogy csak a széparcú, helyes, dekoratív pasi A pasi. A többi az egy nagy lúzer. A test se nagyon számít. Szerintetek ezt a média súlykolta így beléjük?
2012. márc. 12. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:

Én akkor kivétel vagyok. Nekem az a fontos, hogy a férfi férfias legyen és ebbe a széparcú dekoratív fiúkák nem férnek bele.


Lásd, pl barátom 110-120 kiló közt mozog, szakállas, rövidre nyírt hajú.


28/n (10. éve vagyunk együtt)

2012. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első... és a csaj miért ne mondhatná azt, hogy csak arra "tartja"?

Jómagamból kiindulva:

1) én nem járnék soha olyan fiúval, aki nekem nem tetszik, csúnya szerintem / és szerintem egy nő sem

2)Ha meg nekem tetszik és szeretem az minimum, hogy leszarom, h a barátnőimnek tetszik-e vagy nem..

3)a csúnyaság/szépség relatív..

2012. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 16:03


nem akarok belédkötni, de "Nekem az a fontos, hogy a férfi férfias legyen"


nem tudom, de szerintem az nem férfias ha lóg le a zsír a melléről és akkora a csöcse mint egy rendes női mellméret, utalok a 120 kilós pasidra :D már bocs a cinikusságért de vicces volt olvasni :D

2012. márc. 12. 16:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra sokkal férfiasabb, és sokkal jobban tetszik, mint egy vasággyal 40 kilós fiúcska. :)


Egyébként vicces, hogy itt sírsz, hogy a csajoknakc csak a helyes, szépfiúk tetszenek, az ellenpéldát meg kigúnyolod. Gratulálok az értékitéletedhez, és akkor még a csajok itélnek külső szerint, mi?


A férfiasság belülről fakad, és egy csontsovány fiúkából ez sosem fog. Én a páromat így szeretem, és a cinikus gúnyod közel sem számít nekem. Csak felhívtam a figyelmedet, hogy eléggé magad ellen beszélsz, vagy akkor nem értem a kérdésedet. Csak sírni szerettél volna, és fogni valamire hogy neked miért nincs barátnőd?

2012. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem-nem félreértesz, ez csak egy észrevétel volt mivel szombaton mutatta be a ronda csaját egyik barátom az egész baráti kör előtt és semmi gúnyolódás meg susmogás nem volt semmi. Én nem nyígok, szerencsére engem elég jó külsővel áldott meg a sors és van is bnőm meg sok csajnak bejövök stb. De azt kell, hogy lássam hogy csak a külsőm miatt. És nem vagyok 40 kilós fiúcska sem, megnyugtatlak :)
2012. márc. 12. 16:23
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy számodra ronda valaki nem jelenti azt hogy a másik számára is az. Lehet a haverodnak az ilyen jellegű csajok tetszenek.


Azért, mert a nagy átlagnak nem az az ízlése, attól még nem hiszem, hogy susmogni kéne a háta mögött. Hisz felnőtt emberek vagyunk, vagy mi. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel van együtt, és az hogy néz ki.


Érdekes attól, hogy a párom nem tetszik minden nőnek (amit én nem is bánok :D ) egy barátnőm sem susmogott a hátam mögött, hogy mekkora gáz vagyok. Nekik nem tetszik, elfogadom, de rám ez nincs semmilyen hatással. Szerintem minden normális ember így gondolkodik. ( persze leginkább felnőttekről és nem a tinikről beszélek)

2012. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!