Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ciki az ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki az ha egy csajnak csúnya pasija van? És miért NEM ciki az ha egy pasinak csúnya a csaja?

Figyelt kérdés
Úgyértem... pl. ha egy csajnak csúnya fiúja lenne (ami a valóágban szinte lehetetlen, mert kinézetre nagyon válogatnak a lányok) akkor a barátnői előtt égne mint a reistag. Viszont ha egy pasi bemutatja a haverjainak a ronda bnőjét akkor meg az van a levegőben, hogy ez is valami, legalább van csaja, a legtöbb pasinak a korosztályból egyáltalán nincs. 21/F
2012. márc. 12. 15:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki 110kilós és mondjuk 2méter magas nem feltétlenül a zsír nyomja a kilóit, sőt ha nem 2méter de egy kigyúrt állat az is lehet 100kiló fölötti szerintem.

Szerintem a kérdésre válaszolva ha nagyon elüt akár a csaj külseje a pasihoz képest, vagy fordítva, az nem ciki, hanem inkább fura, az emberek rögtön arra gondolnak, hogy azért van vele mert pénzes. Marha előítéletesek az emberek, mint te a 110kilós sráccal!

2012. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát.. 28 éves nő vagy az már tényleg felnőtt.

De akkor azt magyarázd meg, hogy 21 évesen kb 21 éves barátaim vannak, és a 60%-uk még szűz..(mégha egyesek tagadák is)


A csaj pedig effektíven ronda volt, nem "ilyen típusú csaj", hanem RONDA csaj volt és ezt a vak is látta, ne nézz már hülyének. :D

2012. márc. 12. 16:31
 13/17 A kérdező kommentje:
volt kolis szobatársam, (már nem vagyok kolis, albérlet mostmár alap :D ) 120 kilós volt, 195 centi és egy akkora zsírdisznó, hogy most is ő jutott eszembe ezért nevettem fel :D
2012. márc. 12. 16:33
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt ciki soha, hogy nem lányok kedvencei voltak a barátaim, a barátnők max. néha viccesen beszóltak, de soha nem volt ebből cinkelés, meg semmi, pedig sokkal fiatalabb sem vagyok nálad és az én barátaim szinte mind 170 centi 50 kg kategóriát képviselték. Nekem tetszettek, más meg nem érdekelt. Én inkább a fiúkon látom ezt. :)

18L

2012. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"120 kilós volt, 195 centi és egy akkora zsírdisznó(...)"


Ezért nincs barátnőd...

2012. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nekem van bnőm, ki mondta h nincs? :D

és hogy jön ez ide ehhez? :O

2012. márc. 12. 17:56
 17/17 anonim ***** válasza:

"De akkor azt magyarázd meg, hogy 21 évesen kb 21 éves barátaim vannak, és a 60%-uk még szűz..(mégha egyesek tagadák is) "


Ez nagyon egyszerű. A pasik abban a tévhitben élnek, amiben te is. Hogy csak és kizárólag a jóképű, kidolgozott testű, gazdag pasik érvényesülhetnek. Annak akinek alapból kisebb az önbizalma, mert esetleg mondjuk átlagos külsővel áldotta meg az úr, el is hiszik, és nem mernek kezdeményezni. A normális lányok, akiknek meg esetleg tetszenének, azok meg nem kezdeményeznek, mert az a pasi dolga, meg hát ő nekik sem túl nagy az önbizalmuk. Egyik fél sem tudja elképzelni, hogy esetleg tetszhet a másiknak, így nem is lépnek semmit, csak telik az idő, és nem változik semmi, csak még jobban romlik az a kevés önbizalmuk is.


Hogy mi a megoldás? A pasiknak kezdeményezőbbnek kéne lenniük a csajoknak meg befogadóbb és sok probléma megoldódna, szerintem.

2012. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!