Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik szakítás után újra összejöttek, és működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon azon a véleményen voltam, hogy egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője, de most ebbe a szituációba kerültem, és átértékeltem a dolgokat. Mi a véleményetek erről?
2012. márc. 12. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

4 évig voltam együtt egy lánnyal, majd szakítottunk és majdnem 2 évre rá újból összejöttünk tavaly májusban. Decemberben jegyeztem el, augusztusban lesz az esküvőnk. :)

22/F

2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát volt otársam megcsalta a pasija és szakítottak egy pár napra mejd kibékültek. összesen 6 évig voltak 1ütt közben volt még pár megcsalás a srác részéről majd 6 év után otthagyta egy fiatalabb szűz csajért.

Vond le magadnak a tanulságot

2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem attól h egyszer szétmennek, attól még abból lehet normális kapcsolat újra.
2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg a barátom :) kb 2 hónapig voltunk együtt és a barátom szakított velem mert nem volt belém szerelmes.. aztán több mint fél évig nem beszéltünk, majd rájött hogy szeret bár nem tudom, hogy :d aztán rámirt beszéltünk és már egy éve együtt vagyunk boldogságban szerelemben :D :)
2012. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet,már 6éve van a se veled,se nélküled kapcsolat..kívülállóként nevetséges dolgok miatt szakítanak(bár mindkettőről megvan a véleményem!)..a lényeg, hogy amíg nincs gyerekük,addig végülis el lehet szórakozni egymással.Az már más kérdés,hogy az egyik fél minden ilyen 2-3hetes szakításkor az első nap már más ágyába van...
2012. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén remélem, hogy velem ez fog történni. Tudom, hülyeség ezt remélni...
2012. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
1 hónap után szakítottam a barátommal,mert bunkó volt és lekezelő,rá 2-3 hétre újra összejöttünk,azóta összeházasodtunk és van egy kisfiunk is :)
2012. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és aztán miután jobban megismertük egymást kiderült,félre ismertem
2012. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én már több, mint 2 éve megismertem egy srácot, 2 hónap múlva már nálam lakott gyakorlatilag, rá 2 hónapra jóól összevitáztunk nem kicsi dolgon, s emiatt szét is váltunk. Utána 4 hónapig volt némi kapcsolattartás, s végül megpróbáltuk a folytatást. Működött. :) Tavaly feleségül is vett és 5 hónapja van egy picit fiúkánk.. :) és imádjuk egymást és 30 évre tervezünk. Úgyhogy igen, vannak sikersztorik. A barátnőméknél szintén volt pár hónapos szakítás, ők 4-5 éve vannak már együtt azóta is. (és pont ma szülte meg első kislányukat) úgyhogy ime... még 1 sikersztori :)
2012. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de csak akkor működik az újrakezdés, ha a korábbi hibákat a hibás fél elismeri és változtat. Illetve ha mindkét fél hibás volt, mindketten változtatnak a hozzáállásukon.
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!