Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennek vége. Hogyan éljem túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennek vége. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt is jártunk,de csak 2 hónapot,akkor is ő szakított és akkor se tudtam teljesen elfelejteni a barátomat pedig csak 2 hónapot voltunk együtt.. és rá másfél évre rá újra összejöttünk.és arra másfél évre pedig szakitott..(tegnap)

pénteken viszont elolvastam egy beszélgetését,amit júniusban folytatott egy lánnyal és a barátom ráhajtott meg ilyesmi:/ és mikor júniusban erről beszéltünk hazudott nekem.. és hát nekem nagyon rosszul esett ez és az elmúlt pár napban kicsit haragos voltam rá és még egy találkozót is kihagytunk,mert mondtam,hogy ne..Csak azt akartam,hogy lássa mennyire rosszul esik nekem és azt akartam kicsit küzdjön értem.(mert már máskor is mondtam neki ,hogy igazán viselkedhetne kedvesebben,mint pl a kapcsolatunk elején)És nem láttam rajta semmi érdeklődést és küzdést és mondtam,hogy na jó ha így lesz*r akkor vége lesz,szóval kapjon az eszéhez..és hát ugyanúgy viselkedett és mondtam hogy jó akkor tényleg vége..(de ezt sem gondoltam komolyan,észhez akartam téríteni..)és a vége az lett,hogy mondta,hogy tényleg jobb lenne ha vége lenne mert nem tud engem becsülni és ki akarja próbálni mással milyen,mert nem tudja,hogy én jó vagyok-e vagy más sokkal jobb-e nálam és nem tudja,hogy megszokásból van velem vagy szeret-e.. (én vagyok az első barátnője)

bocsi,hogy hosszú

16L


2012. márc. 13. 08:08
 1/10 A kérdező kommentje:
még sosem voltam ilyen szomorú..folyton arra gondolok,hogy más barátnője lesz egy másik lánnyal fogja jól érezni magát..azt a lányt fogják a szülei is szeretni, az a lány fog ott feküdni az ágyában az én helyemen.. hogy lehet mást fog úgy szeretni,mint ahogy én őt szeretem.. pedig én tettem volna meg mindent érte.. én:(
2012. márc. 13. 08:09
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj, de elég kovász vagy.


"mert nem tudja,hogy én jó vagyok-e vagy más sokkal jobb-e nálam"

Egy ilyen után az a minimum hogy elküldöd a jó büdös ku*va anyjába. Ez után nem szomorúságot hanem mérhetetlen haragot és dühöt kéne érezned.

Bár azzal legalább annyira nem lennél előrébb, de furcsa vagy.


A lelkedbe tiport, te meg azon szomorkodsz, hogy mást fog dédelgetni? Mégis ki a szart érdekel? Legyen büsze az a nő, bocsánat, lány, aki megkapja ezt az érzelmi fostartályt.


Te meg térj észhez és keress egy ép eszűbb pasast.


21F

2012. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazad van,tudom:/ Igazából más miatt is már szakítanom kellett volna,amit más nem biztos,hogy elviselt volna..Ő is mondta,hogy nem érti,hogy mért nem szakítottam már vele és hogy jobb lesz így nekem,mert nem ilyet érdemlek..

És igen az zavar,de nem csak azért..Hanem mert én úgy szerettem,mint senki más,mindent megtettem és megbocsájtottam és mégis más kell neki és lehet egy közel sem ilyen megbocsájtó és szerető lányt fog szeretni..és ez olyan bántó és igazságtalan:S

2012. márc. 13. 08:21
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm szépen:)
2012. márc. 13. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy fogod túlélni? Sokkal könnyebb, mint gondolnád. Nem kell semmit csinálni hozzá. Néha eszel, ha már zavar, hogy korog a gyomrod. Aztán ahogy múlik az idő, előbb-utóbb megunod az önsajnálatot és keresel egy olyan pasit, aki méltó a szeretetedre.
2012. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az egésszel az a baj,hogy túl fiatalok vagytok,és nagyon gyerekek,és 3 éve még annyira gyerekek voltatok,látod ezért nem kell korán elkezdeni pasizni.Szakítottatok,most szedd összemagad és 9inkább örülj,hogy megszabadultál valakitől akivel igazából nem is szerettétek egymást,és fejezd be az önsajnálatot,mert szerintem jobban jártál.Ne akarj egy olyan vonatot elérni ami rég elment és ami valószínűleg sosem volt a tied.Fel a fejjel,egy komoly kapcsolathoz még nagyon éretlen vagy.Barátnőzz,tanulj,keress valami hobbit,foglalkozz magaddal is,és ha majd találkozol egy rendes fiúval aki tényleg megérdemel.
2012. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

de én tényleg szerettem és szeretem..:( és jól éreztük magunkat,annyi szép emlékünk van.. nem is értem miért nem kellek neki:'(

2012. márc. 13. 08:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Az idő mindent begyógyít. Lehet, hogy hetek, lehet, hogy hónapok, de majd szépen elmúlik. Addig keress elfoglaltságot, ne hagyj magadnak időt szomorkodni.


Hogy most megérdemelt e a srác, vagy nem, senkinek sem tiszte eldönteni. Mindenesetre 16 évesen gazdagabb lettél egy értékes tapasztalattal. Minden bizonnyal lesz még ilyen az életedben, azt már sokkal könnyebben veszed. Minden éremnek két oldala van: az édesség finom, de elhízol tőle. A szerelem jó, de baromi fájdalmas, amikor elmúlik.

2012. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,nagyon kedvesek vagytok!

remélem tényleg elmúlik majd:(

2012. márc. 13. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
El fog.
2012. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!