Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a feleségnek való nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a feleségnek való nők az unalmasabbak, az izgalmas nő, pedig egy megbízhatatlan riherongy?

Figyelt kérdés

Sziasztok 25 éves fiú vagyok. Komoly kétségeim támadtak. Együtt vagyok egy ilyen feleségnek való lánnyal, jól elvagyunk, de úgy unom magam mellette, hogy nemigaz. Még a munkával sem tudom elfelejteni, hogy mennyivel izgalmasabb volt egyedülállónak lenni. Igaz, hogy nem volt rendszeres szex, de úgy éreztem, hogy igazán élek.


Most meg itt vagyok bepenészedve. Egykori jókedvemnek, pajkosságomnak annyi. Azt se tudom, hogy most tudnék-e csajozni. Menne-e egyáltalán?


Valahogy viszont a vonzó nőkkel kapcsolatban leginkább a megbízhatatlanság jött le. Azthiszem zavarna, ha nem hagyna békét nekem és csipkelődne minden hülyeséggen. Mondjuk igazán jófej, szórakoztató lánnyal csak kettővel találkoztam egész életemben, okossal, pedig csak eggyel. Pedig így vagy úgy több ezer lánnyal teremtettem kapcsolatot.


Szóval létezik egyáltalán olyan szórakoztató, jófej, okos szép lány, aki erkölcsileg is a helyén van? Vagy az ilyen csak a leggazdagabbaknak jár?


2012. márc. 13. 13:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%

Ismered a mondást: Legnagyobb k....ból lesz a legjobb feleség :)

Nem függ ettől, ne aggódj :)

27 N

2012. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%

létezik,nem is egy.

tényleg vannak nagyon unalmas (nők és férfiak) valakinek ez elég. Ha neked nem,akkor inkább most válts

2012. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
elég fura emberek közt mozoghatsz, ha ilyen értelmetlen sztereotípiák felmerülnek
2012. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Az a fura emberek több ezer nő, úgyhogy le tudtam már szűrni egy-két tanulságot. Persze nem mondom azt, hogy mindenkit mélyen megismertem.
2012. márc. 13. 13:28
 5/46 anonim válasza:
100%

Inkább az a kérdés, létezik-e olyan srác, aki szerint nem csak háromféle csaj van? K*rva / unalmas / szintén k*rva, de csak gazdagokkal "randizik"

ÉS MI AZ HOGY FELESÉGNEK VALÓ LÁNY? Ha nem szereted, ne zavard össze.. főleg ha csak sz*xre kell.


Majd találsz valakit, csak nyisd ki a szemed :)

2012. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy a mondás is tartja: Minden piszkos qrvából egyszer tisztességes családanya válik.

Komolyra fordítva a szót: Szerintem te még nem állsz készen a nősülésre. Ha igazán szeretnéd a lányt, akkor nem unatkoznál mellette. Egy kapcsolatot nem lehet csak a szexre építeni.

2012. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Én sejtem,mire gondol a kérdező...

A dolog ,ha úgy vesszük ,fordítva is igaz lehet.

A léha, de szórakoztató férfi,nem biztos ,hogy való férjnek...

A kissé unalmas, de becsületes ,megbízható férfi pedig a "férjtípus"...:)

Nem biztos ,hogy feleség kell már neked,előbb szórakozd ki magad a "nem unalmas Nökkel"

Mellesleg a barátnőd ha elolvasná,hogy milyennek titulálod,örülne?

2012. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Bocs, én nem csak a szexre építeném, de nem érzem mellette jól magam.


De a kérdésre válaszoljatok inkább. Van ilyen lány? Egyszerre szép, okos, szórakoztató és megbízható? Vagy ez már túl nagy igény?

2012. márc. 13. 13:33
 9/46 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden nő ilyen.

Én pl. tökéletesen megfelelek a kritériumaidnak, de sajnos már foglalt vagyok, és nem a leggazdagabb, hanem átlagos srácnak :))

Emellett jól főzök :P

És szerény vagyok :DD

2012. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Biztos nem örülne neki, de nem írom ki a nevét és képet se teszek ki róla. Se magamról. Az égvilágon senki nem fogja megtudni, hogy mi történt itt. Viszont örülnék a véleményeteknek.
2012. márc. 13. 13:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!