Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a feleségnek való nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a feleségnek való nők az unalmasabbak, az izgalmas nő, pedig egy megbízhatatlan riherongy?

Figyelt kérdés

Sziasztok 25 éves fiú vagyok. Komoly kétségeim támadtak. Együtt vagyok egy ilyen feleségnek való lánnyal, jól elvagyunk, de úgy unom magam mellette, hogy nemigaz. Még a munkával sem tudom elfelejteni, hogy mennyivel izgalmasabb volt egyedülállónak lenni. Igaz, hogy nem volt rendszeres szex, de úgy éreztem, hogy igazán élek.


Most meg itt vagyok bepenészedve. Egykori jókedvemnek, pajkosságomnak annyi. Azt se tudom, hogy most tudnék-e csajozni. Menne-e egyáltalán?


Valahogy viszont a vonzó nőkkel kapcsolatban leginkább a megbízhatatlanság jött le. Azthiszem zavarna, ha nem hagyna békét nekem és csipkelődne minden hülyeséggen. Mondjuk igazán jófej, szórakoztató lánnyal csak kettővel találkoztam egész életemben, okossal, pedig csak eggyel. Pedig így vagy úgy több ezer lánnyal teremtettem kapcsolatot.


Szóval létezik egyáltalán olyan szórakoztató, jófej, okos szép lány, aki erkölcsileg is a helyén van? Vagy az ilyen csak a leggazdagabbaknak jár?


2012. márc. 13. 13:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik sosem tudnak dönteni a két típus között. Az exem is ilyen. Előttem egy általa is csak szobanövénynek titulált csaja volt, aztán jöttem én. Mindent elsöprő, temperamentumos, drámakirálynős. De az ilyennel meg ugye marha nehéz együtt lenni. Most megint egy szobanövénye van.
2012. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Jobb lenne valami átmenet, ha egyáltalán létezik.
2012. márc. 13. 13:51
 23/46 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs unalmas férfi vagy nő, csak unalmas kapcsolat. többnyire a megszerzés az izgalmas és utána ellaposodik, mert mindegyik fél elfelejt tenni azért, hogy holnap is érdekesnek tűnjön. Nem tudom neked mit jelent az izgalmas nő, mert lehet attól izgalmas, hogy nem fér a bőrébe, bár jó az ágyban és minden nap fel tudja pezsdíteni a véred, de félő, hogy másét is. Viszont lehet egy nő attól is izgalmas, hogy benne van veled együtt minden hülyeségben, jól be tud illeszkedni a társaságodba, de ő is be tud téged vinni számodra új társaságba. Szerettek együtt jókat inni enni, minden újdonságot kipróbálni és nem csak étteremben, hanem el is tudja készíteni. Esetleg érdekes hobbijai vannak, zenél és fest... ezáltal is be lehet kerülni új körökbe. Ezen kívül szeret világot járni, de nem csak néz, hanem lát is, mert tud is beszélni róla. Nos, önmagamról írtam, :-)))) ezért élünk a férjemmel boldog házasságban 9 éve.
2012. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

A drámakirálynőkkel az a baj, hogy a legintimebb pillanatokat is képesek tönkretenni valami mondvacsinált hisztériával. Folyamatosan tesztelgetnek. Jó érzésű ember nem viseli el huzamosabb ideig. Volt egy nagy szerelmem, aki ilyen volt, de elsősorban a kinézete tetszett, és hamar rájöttem, hogy nem nekem való, pár hét után.


Legjobb beszólása az volt, amikor megkérdezte, hogy ki szívta ki a nyakamat, mi az a folt a nyakamon. Nehezen akarta megérteni, hogy senki. Majd a végén elmondta, hogy ő is tudja, hogy nincs ott semmilyen folt, csak tesztelt.


Nincs jóérzésű ember, aki ezt ne gondolná gyerekesnek. Inkább ennek ellenére viselünk el valakit, nem pedig ezért.

2012. márc. 13. 13:59
 25/46 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,nem unatkoznál vele.Szerintem hagyd ott,nem ő az igazi.
2012. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Nekem elsőkörön az lenne az izgalmas, ha egy lány tud flörtölni. Szellemeseket válaszol vissza. Olyan ritka az ilyen, mint a fehér holló. Ez egyfajta intelligencia. Emellett van némi kezdeményezőkészsége. Nem csak én találom ki, hogy hova menjünk, mit együnk. Stb stb. Még a takarításba is én járok az élen. Engem mindig jobban zavar a rendetlenség, mint őt.
2012. márc. 13. 14:06
 27/46 anonim ***** válasza:
Ok, te milyen pasi vagy, mert elvárásaid vannak, de te mit tudsz nyújtani? Tudod, igaz, hogy egy nő legyen nő, de ahhoz a pasinak is sokat le kell tennie.
2012. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

23. voltam. Igazából neked egy határozott nőre van szükséged, akinek humorérzéke is van. A jó humorhoz valóban intelligencia kell. Megfigyeltem azt is, hogy egy pasi minél butább, annál inkább olyan nőre van szüksége, aki irányítható és szófogadó, amolyan rendes feleség :-)

Te nem vagy buta, (legalábbis a fogalmazásod alapján) épp ezért nem is értem miért okoz ez neked problémát. Vagy nem jó emberismerő vagy? Lehet, hogy többet figyelsz magadra mint másra? Elhiszem, hogy több ezer lánnyal teremtettél már kapcsolatot, de közben mégsem figyelsz kifelé.

2012. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
Őszintén nem értelek téged! Ha ennyi problémád van vele, miért vagy mellette? Nekem ez az egész úgy hangzik, mintha csupán azért, mert nincs jobb... Ezért kár. Magadtól is elveszed a lehetőséget, hogy ismerkedni tudjál más lányokkal, míg "kapcsolatban" vagy, és a barátnőddel szemben sem fair, hogy így vélekedsz róla. De te sem lehetsz túl izgalams, ha 25 éves létedre ilyen életunt vagy...
2012. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Inkább a kérdésre válaszoljatok légy szíves. Van ilyen lány?


Köszönöm, hogy valaki okosnak gondol. Azért valamilyen formában megismertem őket. Szerintem elég egy két szó is, hogy valakiről lejöjjön, hogy okos, humoros-e vagy nem. Másképpen beszél.

2012. márc. 13. 14:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!