Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a feleségnek való nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a feleségnek való nők az unalmasabbak, az izgalmas nő, pedig egy megbízhatatlan riherongy?

Figyelt kérdés

Sziasztok 25 éves fiú vagyok. Komoly kétségeim támadtak. Együtt vagyok egy ilyen feleségnek való lánnyal, jól elvagyunk, de úgy unom magam mellette, hogy nemigaz. Még a munkával sem tudom elfelejteni, hogy mennyivel izgalmasabb volt egyedülállónak lenni. Igaz, hogy nem volt rendszeres szex, de úgy éreztem, hogy igazán élek.


Most meg itt vagyok bepenészedve. Egykori jókedvemnek, pajkosságomnak annyi. Azt se tudom, hogy most tudnék-e csajozni. Menne-e egyáltalán?


Valahogy viszont a vonzó nőkkel kapcsolatban leginkább a megbízhatatlanság jött le. Azthiszem zavarna, ha nem hagyna békét nekem és csipkelődne minden hülyeséggen. Mondjuk igazán jófej, szórakoztató lánnyal csak kettővel találkoztam egész életemben, okossal, pedig csak eggyel. Pedig így vagy úgy több ezer lánnyal teremtettem kapcsolatot.


Szóval létezik egyáltalán olyan szórakoztató, jófej, okos szép lány, aki erkölcsileg is a helyén van? Vagy az ilyen csak a leggazdagabbaknak jár?


2012. márc. 13. 13:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Leesett, hogy ki vagy. Ne vedd el a barátnődet még mindig, sőt legjobb lenne, ha összeszednéd magad és a céljaidra koncentrálnál.
2012. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sz@rban vagy, mint amit leírtál, akkor viszont nem az a legnagyobb gondod amit a fenti kérdésben leírtál. Amíg ilyen gondok nyomasztanak, te sem tudsz úgy nyitni a nők felé. Eleve önbizalmat vesztett ember lettél. Higgadj le és tedd sorba a dolgaidat; A munkahelyet, az anyagi problémákat hogyan lehetne megoldani, milyen lehetőségek vannak. Legyen több terved. Ha látod az alagút végét, tűzöl ki célokat, bele fogsz valami új dologba, ami motivál, meglátod, hogy más ember leszel. Ne hidd, hogy ahhoz, hogy újra kezdd, vissza kéne menned egy kiindulóponthoz. Ne olyan ember akarj lenni mint régen, hanem Új ember akarj lenni. Én legalább is magamon megfigyeltem, ha gondterhelt vagyok, az emberek sem kíváncsiak rám. Ha bele fogok valami új dologba ami feldob, szinte mágnesként vonzom az érdekes embereket. Hidd el, amit magadból kibocsájtasz, az bumerángként tér vissza.
2012. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Megpróbálok válaszolni de nyilván nem vagyok tökéletes. Ha olyat keresel akkor menj el önismeretre ott ráébresztenek, h nem a tökéletes társ a cél, hanem h el tudd fogadni.

Végzek házimunkát, de nem vagyok rendmániás. A disznóólat nem csípem, de sosem csillog-villog minden, de szerencsére egyikünk sem igényli. Mindketten takarítunk. olyan munkát szeretnék, ami mellett lehet gyereket nevelni, és elsősorban családanya lennék, karrierre nem vágyom. Szeretek utazgatni nagyon. Igyekszem a barátom kedvében járni, h elérje a céljait, sokat dicsérem pl ha vmit jól csinál. Itthon se hagyom el magam, szeretek csinosan öltözni, viszont gyakran turkálókban veszek szép darabokat(ne igénytelenekre gondolj, senki meg nem mondja h túrtam) mert nincs szívem többezret kiadni egy pólóért. A családomban sosem volt sok pénz, gazdálkodtunk. Nem is szeretem szórni a pénzt, de néha nagyon jól esik elmenni vásárolgatni. programokat nagyon gyakran kitalálok, filmezünk, együtt főzünk, sétálunk, moziba megyünk, ezek a standard dolgok, de kipróbáltuk már a minigolftól kezdve a fitness termen át az uszodáig sok mindent. Kirándulunk, libegőzünk, együtt vásárolgatunk, biciklizünk, masszírozzuk egymást, számítógépen játszunk, énekelünk, társasozunk, kártyázunk, együtt vigyázunk az unokatestvéreimre, pizzázni megyünk stb. Együtt találjuk ki a programokat, nem is tudnám megmondani h mikor melyikünk, valamelyikünknek lesz ötlete, és együtt tovább gondoljuk.

Mint írtam vele vesztettem el a szüzességem, a szexuális életünk sem unalmas, igyekszünk extrém pózokat és helyszíneket kitalálni, mindig van valamelyikünknek valami új ötlete.

Ha látok egy helyes pasit megállapítom magamban h jól néz ki, de nem érdekel, vak nem vagyok, viszont ha érzem h vki bepróbálkozik hamar visszautasítom és mindig elmesélem a barátomnak. Nem adok okot féltékenységre, ő se, így megbízunk egymásban és nem zavarja egyikünket sem ha a másiknak ellenkező nem barátai is vannak.

Szabadidőmben festek, vagy elmegyek sétálni, filmet nézek vagy alszok :) Mivel még csak egy éve vagyunk együtt nekem az a legjobb szabadidős tevékenység ha vele lehetek, akár csak feküdjünk az ágyba és dumáljunk.

2012. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Látom a kiutat, csak az nagyon hosszú és vesződséges. Legalább öt év, ahogy most becsülöm. És ez mind munka, nem pedig magánélet. Teljesen érthető lenne ebben a helyzetben nem csajozással foglalkozni, de nem akarok 5 évet kihagyni. Ez nekem fontos dolog.


Valahogy meg kéne vetnem a lábam valami albérletben, de ebben a bizonytalan helyzetben. Ha egy évre elég tartalékom lenne, akkor se biztos, hogy ugrálnék.

2012. márc. 13. 15:13
 45/46 A kérdező kommentje:
Nem tökéletesre vágyom, csak valami izgalmasabbra, ugyanakkor nem hisztérikára. Rengeteg dolgot el tudok nézni a másiknak, mert nekem is vannak gyenge pontjaim. De persze vannak fontos dolgok, amiknek örülnék, ha a másik megfelelne. Tulajdonképpen a háziasság, szórakoztató beszélgetőpartner, ne legyen fadarab az ágyban, legyen valamilyen szinten kezdeményező, ezentúl tetszen, ahogy kinéz, ne elégedjen meg a középszerűséggel. Ne legyen maximalista, de akarjon valamit letenni az asztalra.
2012. márc. 13. 15:21
 46/46 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nem szereted a lányt. Szakíts vele, ne áltasd tovább, és add meg ezzel neki is a lehetőséget hogy megtalálja a párját. Lehet hogy ezzel a lépéssel most elég rossz helyzetbe fogsz kerülni, de akkor sem túl becsületes csak ezért vele maradni. Pont az a lényeg a szerelemben hogy a másikat minden hibája ellenére szeretjük. Belőled ez hiányzik, keress mást.
2012. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!