Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a szüleimet h itt aludhasson a barátom? :$ :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia :D

Ezért nagyon le leszek pontozva, de én másfél éve vagyok együtt (pont másfél) a barátommal, igaz 16 leszek júliusban...De csak mondom hogyha továbbra is igy lesz hogy nem engedik ne lepődj meg...Mi is próbáltuk kérni nem egyszer, de még szilveszterkor sem engedték...:D

Néha kicsit rossz hogy egyik legjobb haveromék állandóan mesélik milyen jó estéjük volt stb, minden héten egymásnál alszanak, meg van hogy hetekig...Pedig annyi idősek mint én, de nem olyan rég óta vannak együtt.


Szóóóval amit mondani akartam hogy ha nem akarják, úgysem tudod őket meggyőzni, ő házuk, ő lányuk vagy, ők döntenek.

Nekem se ment, úgyhogy most egy darabig feladtam :D

Majd pár hónap múlva felhozom hátha..


Amúgy mióta vagytok együtt?

2012. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
8 hónapja
2012. márc. 13. 21:16
 13/13 anonim válasza:
én 21 éves vagyok, és anyáméknak még mindig tabutéma az ottalvós dolog, mert sztük undorító, hogy pár fallal arrébb csinálják az ő házukban...
2012. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!