Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem, pénz. Nőknél összefü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, pénz. Nőknél összefügg? Azt hiszem.

Figyelt kérdés

Elmondom mi a helyzet ha vannak mások is akik így vannak írjanak nyugodtan.


Mérnöki iskolát végeztem van egy viszonylagosan értelmes munkahelyem (nem egy csúcs hely azért), de nem keresek sokat.

Szerintem értelmes ember vagyok, szeretek vmennyire romantikázni (bizonyos keretek közt) ha tetszik egy csaj akkor arra odafigyelek, sportolok (jó test alkatom van), szeretnék már tartós kapcsolatot, a legtöbb nőnek tetszik a kűlsőm (jó képűnek mondanak). Van egy középszerű autóm.


De a szüleimmel élek és NINCS túl sok pénzem.



És még se tudok összejönni egy jó nővel se!!!

(vannak olyan csajok akik nem olyan jól néznek, nem tetszenek nekem olyat tudnák találni, de aki nem tetszik nekem annak meg semmi értelmi hogy összejöjjek).


Szóval ilyesmi vagyok.


ERGO egy határozottabban erősödik bennem az a tény megállapítás, hogy az idősebb korosztályú jobb (átlagostól kicsivel jobb) külsejű nőknek igen nagy szerepet játszik a párválasztási döntésükben a pénz!!! Erre persze egy millió példa van, de azt hittem hogy ez csak a jó csajok "x" százalékára igaz, most jövök rá hogy aki jó nő, arra mindre.



Kedves fiúk lányok mit gondoltok erről?



27/f


2012. márc. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi lány (igazi: akinek van benső értéke) nem a pénz alapján választ férjet, ezt jól jegyezd meg!
2012. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ebben a korban inkább az a gáz, hogy otthon laksz, nyilván ha az ember csóró, akkor nem sok lehetősége van, de szerintem inkább ez a főindok mondom ebben a korban mert 20 évesen még nem annyira figyelik ezt de közelítve a 30-hoz inkább
2012. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez kb olyan: nagyon nagy mell, szerelem-pasiknál összefügg?

Ne általánosíts!

Okos vagy és jól nézel ki. Ez nem elég, ez annyit árul el, hogy meg vagy magaddal elégedve, és nem csinálsz semmi mást, csak csodálkozol, hogy miért is nem jön össze ez a csajozás dolog.

Tudod, azért tenni is kell!

Az, hogy jól nézel ki az egy dolog, az meg, hogy van eszed, csak akkor derül ki, ha odamész szépen egy lányhoz, és KEDVESEN, megszólítod, beszélgettek.

Ha ez nem megy, lehetsz akármilyen szuperpasi.

Szóval legyél: nyitott, kedves, esetleg humoros és bátor, hogy tudj beszélgetni a lányokkal.

És beszélgess szívesen. Nem nehéz, mi lányok szeretünk dumálni, szinte már elég, ha meghallgatsz.


22L

2012. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Sok értelme nincs a kérdésnek, a csajok úgy is azt mondják, hogy "neeeem dehogyiiis", a pasik meg hogy csak ez számít...


Az igazságot úgysem fogd tudni leszűrni. Már csak azért sem, mert ebben nincs is igazság. A nők is különböznek egymástól, ahogy a férfiak (még ha az ide írogató lúzer-júzerek ezt tagadják is sokszor :)).

2012. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt az alapján írod, hogy "élőben" is randizol lányokkal vagy néhány idegen nőkkel folytatptt online beszélgetés során szerzett tapasztalatokból szűrted ezt le?

már csak azért is kérdezem ezt, mert én rengeteg olyan férfival találkoztam/randiztam, aki ugyanígy vélekedett a nőkről, ezt szépen elmondta nekem majd úgy kezelt az egész randi során, mint egy pénzéhes kur**t. mondanom sem kell, hogy soha többet nem találkoztam egyikükkel sem. Amikor megkérdezték miért nem találkozom velük többet, ezt őszintén elmondtam nekik. Ők bocsánatot kértek és csak annyit mondtak, hogy ők azt hitték, hogy a nőknek a pénz kell meg a bunkó pasik, de ők valójában nem ilyenek. Nos sajnos ez engem már nem hatott meg.

Ne haragudj, hogy ezt leírtam, de mindannyiunkat érnek negatív tapasztalatok az életünk során és ha nagyon általánosítunk akkor könnyen lehet, hogy "elüldözünk" kedves és normális embereket is.

Ja és az, hogy otthon laksz, maximum annyiban lehet zavaró tényező, hogy anyukád mennyire folyik bele az életedbe....


25/L

2012. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!