Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják a homoszexuáliso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hetero vagyok.


Melegfelvonulásnál üvöltöznek hogy "Mocskos b*zik, k/csögök" stb.


Azokra megértem akik szivárványos ruhákban eléggé az ellentétes nemhez igazodva néznek ki, de azok akik "eltitkolják" azokat miért nézi le a világ ennyire?


Van egy orosz barátom, igen meleg.

Egyáltalán nem olyan hogy rámköszön és gyere k/rni, stb. És még csak nem is használ "meleg" szavakat. (Cunci, cuki, langyi, fürcsi és még f/szom tudja miket)

Van egy párja és próbál megélni oroszországban ha az ország utálja is a homoszexuálisokat.

A családja mélyen ortodox, nem meri elmondani neki, már-már addig fajult a szomorúsága hogy majdnem öngyilkos lett.


A lényeg, miért ilyen gonosz az ember?

Miért kell lenézni a melegeket? Egy rendellenesség, és a torszülöttekre nem üvöltötök hogy mocskos 3 karú? És a vakokra? És a fekete bőrűeket miért kell utálni? Nem ember?

Ilyeneket olvasok hogy amerikai apuka ledöbben hogyha a gyereke megkérdezi hogy miért bánnak így a feketékkel.

Normálisak? Miért nem lehet békességben élni?


(Jó, igen ellentmondásos, de a nem dolgozó romák játszanak csillárosat [lóg és ég] )


2012. márc. 17. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És Te mennyivel vagy jobb az utolsó soroddal?!
2012. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ezzel fogtok jönni. És ha meg nem írom oda akkor meg TI írjátok le.
2012. márc. 17. 16:25
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem.

Ja és én is meleg vagyok, de azt mondom, hogy ez nem normális dolog és meg lehet változni, ha eléggé akarja valaki.

De ha nem is... semmiképp nem kéne normálisnak feltüntetni és már szinte "reklámozni". -.-'

Hate sin, love sinners!

2012. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Mert elbutítják, tönkreteszik a társadalmunkat, egyre több meleg lesz majd és ez elfogadhatatlan, majd nem soká itt is elfogadják a melegek házasságát, akkor lesz az Apokalipszis. Le lehet pontozni de sokan így gondolják. Miért nem lehet normálisan élni? Mondjuk a homoszexualitás egy betegség, szóval inkább házasság engedélyezés helyett gyógykezelő táborokat javasolnék, ha jól gondolom sok ember él így.
2012. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Szép dolog a tolerancia... Legyen meleg valaki mint bánom én, de az hogy ingerlik a felvonulással a népet... A másik a házasság kérdése. Kezdetőktől fogva egy szent dolognak számít férfi és nő között. Ismétlem FÉRFI ÉS NŐ között.
2012. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
A homoszexualitás természetesebb, mint a hónaljszőr? Vicces korba születtem.
2012. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"igen meleg" xDDD


figy egy dologra rájöttem. az emberiség nem azért tart ott ahol tart, mert az ember okos. az ember egy iszonyat hülye és ostoba lény. azért tartunk ott ahol, mert van párezer okos ember (felfedezők, tudósok) de mondjuk nézd meg az itteni embereket. annyira hülyék hogy nem igaz. sőt amióta idejárok, azóta utáltam meg az emberiséget :D


Semmin sem kell már meglepődni, az emberi természet sajnos ilyen, és az emberiség megérhetne már a kipusztulásra, egyszerűen nem érdemeljük meg a létjogosultságot... tisztelet a kivételnek, de az az emberiség összlétszámához képest nagyon elenyésző :(

2012. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Ha a társadalom elfogadná a melegeket akkor kevesebb divatb/zi lenne. Most viszont valamennyire "szabállyal szembeni" dolog melegnek lenni a társadalom szerint. Így egyesek azzal akarnak "lázadni" hogy meleg lesznek. Ez borzasztó.


Mindenkiben megvan a homoszexuális hajlam. Van akiben elenyészően kicsi és van akiben az az uralkodó. Ha ilyennek született valaki, hogy nem izgul fel a nőkre, akkor mit csináljon szerencsétlen, nem tehet róla? Legyen meleg és mindenki fogadja el. De aki a benne levő kicsi hajlamot divatból szándékosan felerősíti, na azt már majdnem hogy büntetni kéne.


Jópár meleg ismerősöm van. Náluk is megvan a férfi/nő viszony. Vagyis ki kit dug meg, ki a domináns ha így érthetőbb. A férfias melegeken észre se lehet venni, hogy másak, hiszen pont úgy viselkednek, mint bármely más férfi. A női szerepben lévőkkel az a baj, hogy nőiesen viselkednek. Gyakran nyavajognak, hisztiznek, nem is néznek ki férfiasan. Ez sok sok férfit, köztük engem is irritál. De én uralkodok magamon, hiszen annyi buknó emberrel volt már dolgom az életben, ezt a fajta kellemetlen stílust is tudom higgadtan kezelni.

2012. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A kulcsszó szerintem az érzelmi intelligencia. Elég intelligens vagyok-e ahhoz, hogy elfogadjam a - bármilyen - másságot, vagy azt, hogy valaki eltér az általam normálisnak elfogadottól, egyfajta fenyegetésnek élem meg?

Mivel a legtöbb heteró (én is) az életben nem lát meleg pasikat/nőket se csókolózni, se szeretkezni, se semmi ilyesmit, az egész csak rájuk tartozik. A nyivákoló pasik engem is irritálnak, de nem jobban vagy másképp, mint mások, akik mondjuk nagyhangú parasztok. Egyiknek se szólok be, amíg az én köreimet nem zavarja, és ennyi.

Viszont mindig lesznek olyanok, akik félnek, és ezt agresszivitással fejezik ki. Vagy saját maguktól félnek (látens homoszexuálisok), vagy maga a másság ijesztő nekik ennyire. Innentől lásd a második mondatomat. :)

2012. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó, kicsit erősen fogalmaztam, nem azt akartam hogy hordjon minenki szivárványos göncöket, járjon felvnulásokra, HÁZASODJON. Ez azért nekem se valami természetes.


Főként most azokra gondoltam akik születésük óta, vagy valamilyen lelki ok miatt, esetleg gyerekkori dolgok miatt (pl. csak fiúk között volt) meleg.


Mégegyszer mondom, nem azt akarom hogy b*zisan járjanak, házasodjanak fűvel-fával, csak azt hogy ne nézzék le őket, csak mert melegek. [Azokat se kéne, akik fullra kú*ós hajlamúak, mondjuk ez már 50-50%] Csak azt nem értem már régóta hogy miért ilyen hülye az ember, hogy aki más azt utálni kell.


Ja, a romás példához:


CSAK az olyan romákra utaltam, akiknek a segélyből telik 4 BMW-re de a 7 gyerekére nem jut elég támogatás hogy enni adjon neki. De ez rossz "példa" volt, bocsánat.

2012. márc. 17. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!