Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják a homoszexuáliso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hetero vagyok.


Melegfelvonulásnál üvöltöznek hogy "Mocskos b*zik, k/csögök" stb.


Azokra megértem akik szivárványos ruhákban eléggé az ellentétes nemhez igazodva néznek ki, de azok akik "eltitkolják" azokat miért nézi le a világ ennyire?


Van egy orosz barátom, igen meleg.

Egyáltalán nem olyan hogy rámköszön és gyere k/rni, stb. És még csak nem is használ "meleg" szavakat. (Cunci, cuki, langyi, fürcsi és még f/szom tudja miket)

Van egy párja és próbál megélni oroszországban ha az ország utálja is a homoszexuálisokat.

A családja mélyen ortodox, nem meri elmondani neki, már-már addig fajult a szomorúsága hogy majdnem öngyilkos lett.


A lényeg, miért ilyen gonosz az ember?

Miért kell lenézni a melegeket? Egy rendellenesség, és a torszülöttekre nem üvöltötök hogy mocskos 3 karú? És a vakokra? És a fekete bőrűeket miért kell utálni? Nem ember?

Ilyeneket olvasok hogy amerikai apuka ledöbben hogyha a gyereke megkérdezi hogy miért bánnak így a feketékkel.

Normálisak? Miért nem lehet békességben élni?


(Jó, igen ellentmondásos, de a nem dolgozó romák játszanak csillárosat [lóg és ég] )


2012. márc. 17. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a cigányoknak mi köze a homoszexuálisokhoz? Az egyik is sok, nem hogy kettő xD Én amúgy tökéletesen megértem miért utálják mindkettőt. Szóval nem kell meglepődni.
2012. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Cigányból is sokféle van. Az amelyiknek 4 bmw-je van, az biztos nem segélyből vette, hanem valami üzletből. Nos, hogy az az üzlet mennyire volt tisztességes, azt nem tudhatjuk, de én személy szerint nem sok jóra számítanék, ha elmondanák. Annyi biztos, hogy van eszük hozzá.


A másik az aki megkapja a segélyt, két nap alatt elissza aztán a gyereke egy rongyba jár meg omlik le a putri. A gyerek felnő, végig küzdi a 8 általánost, közben látja, hogy a szomszéd gyerek lopott telefont és milyen raj lett. Ilyen közegben nő fel, természetes lesz neki a lopás, mint a levegő. Belőle is bűnöző lesz, mint az apjából. Nos, velük nem lehet mit kezdeni, nem valami életrevaló népség. Segély/lopott holmi nélkül meghalnának, így viszont a mi pénzünkön élnek.


És akármennyire fellázított titeket a média, akármennyire gyűlölet sugárzik mindenhonnan, bizony vannak tisztességes romák is. Ők ugyan úgy szeretnének dolgozni, mint minden más ember, örülnének, ha dolgozhatnának egy kicsivel több pénzért, mint a segély. De hát nincs munka. Ha meg van nekik, akkor megbecsülik.

2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolog amit a cigányokról megtanultam hogy NINCS köztük tisztességes. Igen van olyan akinek 4 bmw-je van, és olyan is amelyik szegény és van 10 gyereke. Mindkettő más súlycsoport de ugyanaz a márkájú motor hajtja mindkettőt. Mindkettő lop, csal, hazudik, odapofátlankodik hozzád és könyörgésig kunyerál. Aztán ha nem adsz neki te vagy a legnagyobb féreg a földön. Ilyen szavakkal kezdik: Jaj more adjáá mán egy kis aprút, az isten fizessen meg tesvérem. Amikor meg elutasítod:ÓÓÓ Hajjá meg te gádzsóóó. XD NA ennyit erről.


Ami meg a homokosokat illeti jó hogy elítélik őket, minek kell melegfelvonulást csinálni? Miért kell cukkolni vele az embereket? Mindezt gyerekek is láthatják, akkor őket ferdítik el csak, és akkor még a homárok akarnak gyereket, hát gondolkozzunk már emberek. Én az ilyet nem tudom elfogadni, és rajtam kívül még rengetegen így vélekednek erről.

2012. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Nem állítottam hogy minden roma lop, csal, hazudik.

Ismerek olyan romát aki tisztességesen dolgozik, ahogy tud beilleszkedik, próbál nem "roma" látszatot kelteni, vagy hogy mondjam.

2012. márc. 19. 17:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Már ez a természetes viselkedés.

Fel kéne nőnötök.

2012. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Te meg már kinőhetnél a fáziskésésedből.
2012. ápr. 15. 16:53
 17/18 anonim ***** válasza:

2012-ben aki még mindig úgy gondolja, hogy betegség az olvasson már utána s utána írjon véleményt.

Ja aki azt is írja, hogy nem természetes akkor az is nézzen utána , és ha megtudta a tényt ( igaz nem fog neki tetszeni ) utána nézzen magába és lám mindent másképp fog látni.

OLyanokat olvasok itt, hogy "divatb..i", "no melegházasság", "Isten".

És én csak nézek és nézek és merengek, hogy valójában milyen bolygón élek.

Hihetetlen , ugyanis ami a legszörnyűbb, hogy az ilyen emberek valós emberi kérdésekben döntenek, viselkednek és tesznek. Mi van, hogy fürcsi meg türcsi meg stb?Ezeket csak melegek használják netán?Namindegy.

Olyan, hogyi tiszta látás? Érvekkel való erősítés?

Ja az mi is?

Szomorú.

2012. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, kifejtenéd, hogy mi a baj a válaszolókkal? Mert azt leírtad, hogy nem tetszenek a vélemények és ha jól értelmezem butának tartod őket. Csak azt nem írtad miért. Neked mi a véleményed?


És pontosan hol nézzünk utána a témának? Mert nem mindegy, hogy a kurucinfón vagy a gayromeon olvasol/kérdezel a témával kapcsolatban, rengeteg a szubjektív/manipuláló cikk.

2012. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!