Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan győzhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan győzhetném meg apámat? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és van egy 1,5 hónappal fiatalabb barátom. Nagyon aranyos, kedves és érett felfogású fiú. 2-3 hete "vagyunk eggyütt", de még nem volt se csók, se semmi, csak beszélgetünk. Apám semmiképp nem engedi, hogy pasim legyen, még annyit sem, hogy egy fiúval sétáljak. Sajnos nincs kivel ezt megbeszélnem, mivel anyukám már 5 éves koromban meghalt.. Mit tegyek, hogy meggyőzzem apukámat, hogy ez a fiú tényleg rendes és szeretem?

A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm és várom!:)


2012. márc. 17. 23:05
1 2
 1/20 trendkivuli ***** válasza:
Minden bizonnyal korainak tartja és aggódik érted:-), szerintem mindenképp beszélj vele, mert ha a háta mögött találkozgattok és kiderül tuti csak mérgesebb lesz. 2-3 hét az nem sok, de később ha bemutatod neki a srácot szerintem az is segít majd a dolgon! Üdv
2012. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mutasd be a fiút az apukádnak, és majd ő is rá jön, hogy rendes a srác.

Bár az lehet itt a gond, hogy apukád még az ő kislányaként néz rád.

2012. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
MIlyen apukád? Szigorú? Vagy csak félt?
2012. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát, tulajdonképpen apukámat szerintem csak az zavarja, hogy pletykálnak mások.. Utálom az ilyen "mindenbebeleütömazorrom" embereket.. Egyébként volt egyszer, hogy a fiúval sétáltunk, apukám meg odajött kocsival, kiszállt, elkezdett velünk ordibálni(pedig csak egymás mellett jöttünk, még a kezem sem fogta!)és beszállított az autóba, majd hazavitt. Szóval elég "elmeháborodott".. Nem tudom mit tegyek tényleg.. Mert nem akarom, hogy a barátomnak valami baja(akár lelki, akár fizikai) essen!
2012. márc. 17. 23:24
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nem félt! Csak azt nem bírja elviselni(ezt szó szerint megmondta nekem), hogy mit beszélnek az emberek róla.. Szóval az őt hidegen hagyja, hogy velem mi van..
2012. márc. 17. 23:25
 6/20 anonim ***** válasza:

Dolores Haze

Ez párkapcsolat téma, ide írhat akárki ;)

2012. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem nagy gond, hogy ide írtad.. De azért szeretnék választ kapni a leírtak alapján továbbra is a kérdésemre!
2012. márc. 17. 23:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem apud csak féltékeny rád. Mármint nem úgy mivel (bocs) de anyud meghalt, ő egyedül érzi magát és csak te vagy neki (?). És nem szeretné, ha valakivel ezt meg kéne osztania. Unokanővéreméknél ez volt, de végül az apja beleegyezett, mert bemutatta neki a lány, persze neki mázlija volt. Az apja tesitanár a fiú meg karate-zik.
2012. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj segítséget egy felnőttől, mert apukáddal valami komoly baj lehet. Ezt egyedül nem tudod megoldani, mert amíg gyerek vagy gyakorlatilag bármit megtehet veled. Az is lehet, hogy valóban féltékeny, és még nem dolgozott fel magában pár dolgot.


Talán érdemes a srác szüleivel kezdeni, hátha tudnak valamit tenni. Amíg csak sétálgattok és beszélgettek, addig nincs semmi rossz benne, ennyi erővel bármelyik barátnődtől eltilthatna. Az pedig nem egészséges ha egy gyereket eltiltják a kapcoslatoktól.

2012. márc. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj aludni kis 13 éves! Köpött a maci...
2012. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!