Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja fent magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja fent magáról a látszatot, hogy nincs párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy öltözik, viselkedik, mintha minden nap randira készülne.

Szemez mindenkivel (akárhol vagyunk, ha bevásárolunk, ha orvosra várunk, ha buszon utazunk, mindig, olyan nincs, hogy fáradt hozzá, vagy most épp nem, egyszer pl veszekedés közben forgott egy nő után)

Ezeket leszámítva, 3 éve vagyunk együtt, azt akarja, hogy hozzá költözzem, stb, de a legnagyobb haverja is meglepődik, azon, hogy még mindig együtt vagyunk...Tehát még az is azt hiszi, hogy nem komoly a kapcsolatunk.(Jelzem magánéletét nem szokta kitárgyalni)


Ha társaságban vagyunk soha nem ölel át, vagy nem ad egy puszit, sőt, ha jön valami havernő, még messzebb is megy tőlem.

Képes mások előtt belekötni a szavaimba (volt, hogy még egy nekem idegen csaj állt ki mellettem, még csak nem is bnőm, a saját párommal szemben)


Tehát mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt.


Amúgy helyes srác és hűséges típus, gyereket akar, stb.

Ha nem ismerném álmai férfija lenne.

Belegondolva más nő simán elmenne ezek felett? Vagy észre se venné???


2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

En nem ereznem jol magam mellette. Neked kellene lenni a legfontosabbnak szamara, es nemcsak, ha ketten vagytok. Alapvetöen azt is tiszteletlensegnek tartom, hogy mas nöket stiröl, plane ha ott vagy.

En beszelnek erröl vele, meg azelött, hogy meg komolyabbra fordulna a dolog.

Egy a fontos, azt tartsd szem elött, mindegy, hogy mas csajok mit türnenek, vagy mit nem, ez a te eleted, ami teged zavar, azt nem szabad a szönyeg ala söpörni, mert kesöbb oltari feszültsegforras lehet belöle. Es az önertekelesednek sem tesz tul jot...

2012. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem tudnék ilyenek felett elmenni. Megalázó és undorító viselkedés.

Ott vagy vele és más nőkkel szemezget meg forog utánuk?!

Lapát.

2012. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
A fö kerdesedre valaszolva: lehet, hogy valami macso-ize, amivel sajat gyengeseget akarja palastolni, de az is lehet, hogy csak ennyire "finomerzesü". Az is lehet, hogy nem erdekli a velemenyed, vagy tul biztos veled a dolgaban.
2012. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Hát igen. Önértékelésem már el is veszett mellette.

Megbeszélni nem lehet vele, mert mindig fennhangon, ordibálva féltékenynek tart. Nem változik.

Gondoltam az évek múlásával majd megunja, de nem. Olyan mint amikor megismertem.

2012. márc. 15. 08:09
 5/38 A kérdező kommentje:

"lehet, hogy valami macso-ize, amivel sajat gyengeseget akarja palastolni"


ezt szinte biztos!

Csak nem értem miért attól hiszi magát férfinek, hogy más csajoknak akar bejönni.

Mivel így más csajok is csak azt látják, hogy le se sz*rja a saját párját. Szerintem ez nem tisztelendő benne kívülről nézve sem, más lányok szemében.

2012. márc. 15. 08:11
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ö nem hajlando valtoztatni, akkor nincs ertelme szerintem folytatni. A feltekenyseged - vagy rossz erzesed - szerintem jogos, es csak magadat betegited meg vele, ha tovabbra is olyan kapcsolatban maradsz, amelyben neked nem osztottak lapot, csak neki.
2012. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire gyenge az önertekelese es ennyire nem lat tul sajat magan, ennyire nem all ki melletted, akkor ha mondjuk nem szülsz neki majd anno egy tökeletes gyereket, azt is letagadja majd? Vagy ha mondjuk törtenne veled valami, a macso-ize miatt nem szamithatsz ra??

Nem ereznem magam biztonsagban mellette, legyen akarmilyen hüseges, helyes, etc.

2012. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

A Jóisten megmentett az ilyen férfiaktól...mondjuk nálam már első körben kiesne...

Remélem megtanultad, hogy olyan nincs, hogy arra várunk, hogy valaki megváltozzon...vagy úgy kell amilyennek megismerted, vagy hagyd.

Gondolkodj el, hogy milyen jövőt akarsz...

23N

2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzem ki a szavaidból, hogy a párod még "lélekben" nem állapodott meg. Még nincs benne az az érzés, hogy senki más, csak te kellesz neki. Még mindig keres, kutat.


Az ne tévesszen meg, hogy azt kéri költözz hozzá, különösen, ha ezzel a válladra vetted a házimunkát. (Azt nem írtad, hogy milyen idősek vagytok, ő a szüleivel él-e, vagy már egyedül.)


Az a kijelentése se tévesszen meg, hogy gyereket akar. Biztos benne van az "élet-tervében", hogy majd gyermeket akar, de az egyáltalán nem biztos, hogy abban a tervében te szerepelsz, mint anya.


Le kellene vele ülni, és ezeket a dolgokat komolyan átbeszélni. Ha komolyan gondolja a veled való kapcsolatot, akkor 3 év után ennek már komolyabb jelét is adhatná és valóban leszokhatna a más nők utáni "vadászatról".

Ha erre nem képes, vagy nem hajlandó, akkor bizony meggondolnám, hogy pazarlom-e rá tovább az életemet.

2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert tudat alatt,vagy tudatosan,nem vállal fel téged,és sajnos, szerintem nem is szeret...

Miért vagy vele már 3 éve ,ha ilyen?

2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!