Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszát várom leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom leginkább, de ha voltak ilyen helyzetben a fiuk akkor ők is elmondhatják. Számít egy párkapcsolatban a magasság?

Figyelt kérdés
A lány 2-3 cmrel magasabb,és ezért nem akar összejönni a sráccal,szerintetek ez tényleg ok arra hogy ne jöjjenek össze?A lány mondja neki,hogy imádja,meg hiányzik neki stb,de ha társaságba mennének akkor milyen lenne már hogy a csaj magasabb.Sztem aki így gondolkodik nem normális.Szerintetek mit tegyen a srác?
2012. márc. 18. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja de nekem persze nincs gondom a magas csajokkal , mindenkinek szíve joga az ilyen felszínes hülyeségeken agyalni. Három centi meg szinte semmi!!! Amikor 7 centivel magasabb csajjal jártam na az már valami volt :D Mivel jártam vele őt se és engem se zavart, bááár nem szerettünk bele egymásba vagy ilyesmi de még ennek ellenére is elvoltunk.Mivel én elég jól nézek kis és izmos és férfias vagyok szerintem nem néztünk ki hülyén meg beszólni se szóltak be egyszer sem.Sőt még társaságban sem zavart. De ha életem szerelme 10 centivel lenne magasabb (ami azért már durva lenne) az sem zavarna. És őt sem ez biztos :D Domináns típus vagyok.
2012. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod:)
2012. ápr. 1. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!