Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges fáradozás?

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan, hogy nagyon szerettetek egy lányt vagy fiút rengeteget harcoltak érte. Tegyük fel ,hogy először nagyon utáltátok egymást de főleg ő téged majd barátira fordult nagy nehezzen a barátság....és esetleg arra fordult a dolog, hogy mondjunk kapcsolat alakuljon ki az egészből. De te már annyira bele fáradtál a sok harcba , vagy nem is tudom. Hogy egész egyszerűen már el is vesztette az értelmét az egész?

Tehát nagyon szeretted az elején és mire oda ért volna az egész, hogy meg is kapjad, lehet akkor is tetszik. De szóval értitek.! Éreztétek belülről, hogy úgyse tartana sokáig a kapcsolat mert elöb utóbb ő dobna mert te nem lennél rá képes. Én nem ebbe vagyok...én abba a stádiumba ahol még rossz viszonyba vagyok a lánnyal sajnos:/ és közbe meg nagyon tetszik, csak rányomultam sokszor és ezzel basztam kicsit el..és az a tervem, hogy valahogy bár k*va nehezzen barátira fordítsam a kapcsolatot ami nagyon sok energiát fog emészteni és 90% ba csak az enyémet...szóval csak kíváncsi vagyok.:)


2011. aug. 25. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A másik, hogy neki is van egy szerelem szerűsége de neki az teljessen esélytelen mert a gyerek magasról leszarja...magyarul úgy érzem:D hogy ugyan ez lenne velem is csak hát az ő részéről, mindenképp próbálkozok nem érdekell, hogy feleslegessen, csak kíváncsiságból kérdezem.
2011. aug. 25. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, nem ér meg ennyit, kapsz más csajt sokkal kevesebb erőfeszítésért aki még meg is becsül téged, egy ilyen lány aki nem becsüli meg hogy sokat harcolsz érte nem érdemel meg, majd talál valakit aki kihasználja aztán akkor eszébe jutsz, de már késő lesz.

21f

2011. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mint ahogy az egyik kérdésem leírja nekem is volt ilyen gondom és lassan 1 év telt el de még mindig semmi sőt táborban mikor őrködni kellett nehogy megint betörjenek együtt voltunk beosztva és míg a többiek járőröztek addig mi voltunk a kapunál és hát egy évig fáradoztam és azt sikerült csak elérnem h vesén rúgott mikor lefeküdtem a földre szóval szerintem hagyd békén mind a ketten jobban jártok

XD

2011. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én érzelmeim következetesebbek ennél. Aki nem szimpatikus az ismeretség első pillanatától, abba harminc év folyamatos küzdelem után sem fogok beleszeretni.
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
faszomnők:/
2011. aug. 25. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos ez van

ezt kell szeressük :(

2011. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!