Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatok érdekelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatok érdekelnek, most mégis egy kérdéses erkölcsű lány tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is bejövök neki, tudom. Barátjával már szétment, kis smár is volt..


Én csak szórakozni akartam (ahogy először ő is velem), most mégis így alakult. Tetszik. Túlságosan is. Az oké, hogy bombázó, de még beszélgetni is el tudok vele, igen jókat. Jól érzem magam mellette, nem kell szégyellnem semmit. Egyszerűen jó.


Viszont nem tudnék benne megbízni, mert... egy férfi szintjén áll az erkölcsi normája, ha értitek mire gondolok. Csókig nemm egy el, ha van barátja, de a tipi-tapi nekem már bőven túlmegy azon a bizonyos határon.


Magammal veszekedek... Minél jobban nem akarom, annál jobban akarom.


Tudom, hogy nem tudom feltalálni a spanyol viaszt, nem fogom tudni megváltoztatni, mert eddig nem láttam még egy példát sem, hogy változott volna a helyzet.

Viszont zon gondolkoztam, hogy talán már vágyik egy normális kapcsolatra, elege van a szenvedésből? Nem tudom.


Valaki nyissa fel a szemem és ÜSSÖN LE!


2012. márc. 19. 16:01
1 2
 11/12 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem mar ott santit a storry hogy komoly kapcsolatot akarok de mar volt egy kis smar.. kovetkezetes vagy baratom :D


Amugy meg a puding probaja az eves!

2012. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, igen.. A komoly kapcsolatot értelemszerűen nem nála kerestem, vele (mint mondtam) csak játszadozni akartam, ahogy ő is velem. Csak aztán az alkohol jobban feloldott, mint gondoltam.


Most meg alakult ez a helyzet, így felmértem a lehetőségeimet, és itt akadtam el.

2012. márc. 19. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!