Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg miért csinálja? Annyira idegesítő?

Figyelt kérdés

kavartunk egy csajjal,nem lett belőle semmi...pedig ő kezdeményezett,ő érte el,h találkozzunk először...aztán amikor én is elkezdtem érdeklődni iránta ,akkor elkezdett leszarni, hetekig nem válaszolt az üzeneteimre, meg olyan furcsán viselkedett...aztán egyszer egy bulin amikor odamentem hozzá,totál lekoptatott, de nevetségesen,csak 1 puszit akartam adni neki,de elfordította a fejét...hát én ezután letettem róla,és azóta egyszerűen megszakítottam vele a kapcsolatot,mert láéttam,h reménytelen eset,és h soha nem fogunk összejönni:/..azóta már egy másik lánnyal lógok vele kezdtem el újonnan ismerkedni...de most a csaj akivel anno kavartam,megint elkezdett írogatni nekem,én ezt már komolyan nem értem, amit meg végképp az az,h most elkezdett nagyon összebarátkozni a legjobb lánybarátommal,és ez már idegesítő,h milyen jóba lett vele...de ha anno lekoptatott,akkor mi a fene ez az újdonsült lelkesedés? én ezt nem értem...és idegesít, pláne h nekem már másik lány tetszik...ezzel a lánnyal meg teljesen meg akarom szüntetni a kapcsolatot..:/

18F


2012. márc. 19. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd azt a másik lányt aki ilyen bunkó, mert lehetséges, hogy a kapcsolatodba is később ártani akarna. Olyannyira bunkó, hogy szinte ezt élvezi. Bezzeg mikor még bejött neked élvezte a szitut. Mondd a legjobb lánybarátodnak is, hogy ő se foglalkozzon vele, mert álnokságból csinálja, nem kizárt, hogy ártani akar. Te meg továbbra is viselkedj így, ne tarts vele semmilyen kapcsolatot, hanem tarts ki az a lány mellett aki tetszik. Nem igazán tud egyébként mit tenni az a másik csaj. Ha akkor nagyképű volt és lekezelően bánt veled, akkor most már hiába kapkodik és késő bánat mert neked már ott az a másik lány és ő meg ellenszenvet váltott ki belőled az ocsmány viselkedésével ami természetes.
2012. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!