Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogyha lenne gyerekünk és lány lenne akkor, nem engedné sehová sem és csakis 1-2 fiúja lehetne az életében, de ha fiú lenne a gyermek, akkor arra tanítaná,hogy dugjon meg minden csajt még ha van kapcsolata akkor is,mert a nők ezt érdemlik.

Mit csináljak vele?Teljesen komolyan mondta, ilyenkor kell pofán verni egy embert vagy mikor?

Nem akarom,hogy a lányom vagy a fiam ribanc legyen..egyiktől sem ezt várnám.


2012. márc. 21. 15:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Ne törődj vele. Egy apa azt akarja, hogy a fia legyen a legnagyobb kan, a lányát meg ne érintse senki. Teljesen normális, az lenne gáz ha nem így állna hozzá.
2012. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
8%

úristen nekem is volt ilyen párom! Én menekültem tőle. Vele biztosan nem terveznék közös jövőt a helyedben. Ez abszolút nem normális gondolkodás. Remélem nem tervezel vele hosszútávra...

24/N

2012. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
amíg mondja, addig nem baj. ha megszülettek a picit, és tényleg azt teszi, az már igen. de beszéld meg vele, szerintem. lehet, hogy csak viccelt, és a fapofa ráadás volt.
2012. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

nem érdekel,így nem nevelheti senki a fiamat amúgy is nekem van a gyermekemhez nagyobb"jogom" én szülöm meg.

elgondolkoztam ám ezen a kapcsolaton,ha így gondolkozik a "kedvesem". utálom azokat a pasikat, akik nőket dugnak össze vissza. ezt ő is tudja.

2012. márc. 21. 15:52
 5/38 anonim ***** válasza:
40%

:DDDD Mintha volt oszt társamat hallanám!!! :D Nem Gábornak hívják a párod? :DDD


Amúgy én egyetértek vele. :D Ha lányom lesz, az biztos hogy cölibátust fog tenni 18 éves koráig!!!

Ha meg kissrác lesz, 15-16 évesen megkapja a zsetont és mehet nőzni! :D

Állom a gumit. :D Persze azért elmondanám neki, hogy ha van kapcsolata, előbb szüntesse meg és utána lépjen tovább.



21F

2012. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nem normális, én a helyedben már dobtam volna.
2012. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

21F

na az én kisfiam 15évesen nem fog dugni össze-vissza.:)

szerezzen magának egy kis barátnőt akivel elvannak. nem fogom engedni,hogy a fiam hímribanc legyen. 18éves kora után azt csinál amit akar, addig nem fog nekem unokákat csinálni.

2012. márc. 21. 15:56
 8/38 A kérdező kommentje:
az meg a másik,hogy szerintem a gyerekhez az anyának van több joga és ha áldását adja egy tiniszerelemre akkor az van és nem amit az apa akar.
2012. márc. 21. 15:57
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akarok bogarat ültetni a fejedbe, csak elgondolkoztam, hogyha ő azt mondja, hogy a nők azt érdemlik, hogy megdugják még akkor is ha a lánynak vagy a fiúnak van kapcsolata mindegy akkor is. Ő hogy áll a kapcsolatotokhoz ha így beszél a nőkről?
2012. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Nincs több joga az anyának. Egy gyerek 2 emberen múlik. Épp annyira származik az apától mint az anyától. Ez csak egy ostoba női tévhit. Pláne ha fiú születik. A fiúnak nagyobb szüksége van az apára mint az anyára... Bár igazából mindkét szülőre nagyon is szüksége van.


Amúgy értem a gondolkodásod. De nem mindenki gondolkodik úgy ahogy te :) A fiú nevelése sokkal inkább az apán múlik. A lány pedig az anyán :) Ezt se felejtsd el.



21F

2012. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!