Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogyha lenne gyerekünk és lány lenne akkor, nem engedné sehová sem és csakis 1-2 fiúja lehetne az életében, de ha fiú lenne a gyermek, akkor arra tanítaná,hogy dugjon meg minden csajt még ha van kapcsolata akkor is,mert a nők ezt érdemlik.

Mit csináljak vele?Teljesen komolyan mondta, ilyenkor kell pofán verni egy embert vagy mikor?

Nem akarom,hogy a lányom vagy a fiam ribanc legyen..egyiktől sem ezt várnám.


2012. márc. 21. 15:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Te is az vagy te agyatlan. Azért akarsz párkapcsolatot. Ezek mind ösztönök...
2012. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
az szerintem pont nem az. régen sem akartak az emberek kapcsolatot, ez csak a család és a gyermekek miatt alakult ki. te is jobb, ha tanulsz picit. :)
2012. márc. 21. 16:40
 33/38 anonim ***** válasza:

Te agyatlanxD

Behalok:D

2012. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Semmivel sincs több jogod a gyerekhez,mint az apjának!A bíróságok nincsenek a te álláspontodon!Te soha nem tanultál jogot az látszik!Az meg hogy tizenévesen kivel hányszor az nem a te dolgod.Úgysem fogod tudni megakadályozni te agyatlan nő.
2012. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

71%

hát majd a te alaptalan hülyeségeidnek fogok igazat adni.

:) köszi azoknak akik normálisan válaszoltak, te pont nem tartoztál közéjük. és a nőnek mindig több joga van a gyerekhez, jobb lesz ha ezt megemészted:(

2012. márc. 21. 17:34
 36/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon tévedsz. Több joga van az anyának a gyerekhez? NEM! Egyenlő joga van a két szülőnek!


Egy anya egyszerűen nem tud jól férfit nevelni, ezt sajnos be kell látnia a nőknek!


NEM hímsoviniszta vagyok, hanem egy olyan ember, akinek a szülei elváltak, és az anyám nevelt fel minket (2 nővérem és engem) teljesen egyedül. Nagyon sok dolgot köszönök anyámnak, hálás vagyok mindenért, viszont rosszul nevelt a nőkkel kapcsolatban! És erre a saját káromon kellett rájönnöm.

2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 omba ***** válasza:

Ezzel kb. azt mondja a párod, hogy egyike vagy azoknak, akiket dug, mert mint nő ezt érdemled.

Amúgy is elég éretlen ábrándozás a majdani gyerekről, szóval én nem terveznék vele közös életet.

2012. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Na jó, a kérdező egy alsós kiscsaj, de legalábbis egy átlag harmadikos értelmi szintjén van, kár vele vitatkozni.
2012. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!