Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogyha lenne gyerekünk és lány lenne akkor, nem engedné sehová sem és csakis 1-2 fiúja lehetne az életében, de ha fiú lenne a gyermek, akkor arra tanítaná,hogy dugjon meg minden csajt még ha van kapcsolata akkor is,mert a nők ezt érdemlik.

Mit csináljak vele?Teljesen komolyan mondta, ilyenkor kell pofán verni egy embert vagy mikor?

Nem akarom,hogy a lányom vagy a fiam ribanc legyen..egyiktől sem ezt várnám.


2012. márc. 21. 15:47
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

nem a szerelemről beszéltem. szövegértés=0

arról,hogy 15-16évesen össze vissza fog dugni. arról beszéltem. ha ennek a megértése neked gondot okoz akkor így jártál. és azt sem mondtam,hogy csak nekem van hozzá jogom, de nekem több van és kész. tanuljatok jogot és történelmet. de az egyetemen biztos rosszul tanítják :)

2012. márc. 21. 16:07
 22/38 A kérdező kommentje:

ti ennyire tájékozatlanok vagytok?:D

bezzeg mikor pl. gyerektartást kell fizetni akkor egy férfi sem akar, mert akkor nem az ő gyereke.

mondom nektek még egyszer tanuljatok jogot, egy anyának mindig több joga van a gyerekéhez és kész. hiába veritek itt magatokat.

2012. márc. 21. 16:08
 23/38 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem megérdemlitek egymást, ahogy a hozzászólásaidat és a gyerekhez való hozzáállásodat nézem.
2012. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

nem tudom voltatok e már bíróságon dolgozó emberek.

bárki megsúgja nektek,hogy az anyának van több joga és a bíróság teljesen anyapárti kiv. ha erőszak vagy más ilyesjellegű dolog áll fenn.

2012. márc. 21. 16:11
 25/38 anonim ***** válasza:

Még mindig második vagyok.

Jól teszed, ebből úgysem lenne hosszú életű kapcsolat.

Egyébként meg minden normális szülő azt szeretné ha tisztességes, normális gyerekei lennének, nemtől függetlenül. Ez alól egyik sem kivétel. Majd úgy kell őket nevelni, hogy megbízzanak benned, úgymond te legyél nekik a legjobb barátnőjük, merjenek kérdezni, neked meg az a dolgod, hogy tájékoztasd őket. Hidd el, intelligens tinik nem szexelnek össze-vissza. Nekem is egyetlen barátom volt 18 éves koromig. 3 éves kapcsolat volt. De én megbíztam anyukámban, mindent meg tudtam vele beszélni és úgy is neveltek, hogy olyan párt válasszak, aki hasonló hozzám. Ha nem ilyen lett volna, nem tudtam volna mi alapján válasszam meg a partneremet. De így stabil értékrenddel rendelkeztem már 15 évesen. Ezt kell kialakítani majd a gyerekedben is.

2012. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
a második hozzászóló most az utolsó kommentjében szinte szóról-szóra azt mondta ki, amit én is gondolok. a gyerek barátja kell hogy legyél.
2012. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

75%os

én is így gondolom én nem rabságban akarom tartani,de nem tartom megfelelőnek,hogy dugjon össze-vissza fiatalon, lehet,hogy a férfiak azt szeretik, mert rengeteg közöttük az akinek egy jó nagy farok van a nyaka helyén, de én úgy fogom nevelni a fiamat,hogy tisztelje a nőket és a nő is a férfiakat. ha ez nektek szokatlan akkor így jártam.

2012. márc. 21. 16:19
 28/38 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a párod teljesen normális, minden fiú így gondolja. De komolyan, nem viccből, a fiúkban ez egy ösztön. Tudja, hogy a fiúknak sokszor csak azért van barátnőjük, hogy legyen kivel d.gni, ezért a legjobbat akarja a lányának, viszont azt is tudja, hogy egy fiú attól menő lesz ha csinos barátnői vannak, lehetőleg sok, ezért neki szintén a legjobbat akarja, magyarul, hogy nőzzön. Aztán persze ha tényleg lesz gyerekük akkor ez meg fog változni, csak ez miatt el ne hagyd, ne legyél buta.
2012. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Szóval a nők ezt érdemlik... Azon nem gondolkodtál, hogy téged is ugyanígy kezel és melletted is félrekefél?


Amúgy nem normális, bár én nem tudom már pontosan mi normális a mai világban. Mindenesetre én nem erre nevelem majd a fiam, hanem arra, hogy becsülje meg az értékes, szeretetreméltó embereket. A minőséget keresse, ne pedig a mennyiséget. :)

2012. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
ösztön? menjünk akkor mélyebbre, ösztönlénnyel sem akarok járni ;D
2012. márc. 21. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!