Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy a legjobb barátom azt mondta szeret engem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom, egyben főiskolai csoporttársam (22/F), nagyon sokat lógunk együtt. Most írt nekem egy üzenetet, hogy nagyon szeret engem. Ezen eléggé meglepődtem, mert eddig azt hittem, hogy csak jóbarátok vagyunk.

A párom eddig is féltékeny volt a srácra, ezért nem tudom, hogyan reagálna a hírre, de ha meg eltitkolom, az olyan, mintha hazudnék neki. Amióta együtt vagyok a párommal, 4 év alatt mindent elmondtam neki.


2012. márc. 22. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el a párodnak.

Sőt ezzel a "baráttal" én megszakítanám a kapcsolatot. Egyértelmű, hogy többet akar...

2012. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mond el neki mert ha nem tőled tudja meg vagy véletlen elolvassa az üzenetet akkor nagyobb baj is lehet belőle,és gondolom nem akarod elveszíteni

Nem te tehetsz róla h szeret a barátod,de arra készülj fel hogy mostantól még jobban fogja ellenezni a pasid h találkozz ezzel a baráttal...

2012. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Minek mondanád el? Ettől én is féltékenységi rohamot kapnék. Legyél távolságtartó a barátoddal és mond el neki, hogy nem érzel így iránta.

Elég rossz helyzet lehet

45f

2012. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki, és a barátoddal találkozz kevesebbet
2012. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most attól függ, hogy milyen értelemben szeret téged. Szerethet nagyon téged barátként is.

Nekem is mondta egyszer egy barátom, hogy nagyon szeret, de én úgy fogtam fel, hogy mint barát szüksége van rám.

Amikor beszélgetsz vele, észreveszel olyan dolgokat,amely nem megengedett barátok között?A nézése, szeretne hozzádérni stb.

Ha igy van,akkor valóban fel kell világositanod, hogy te nem érzel iránta semmit sem a barátságon kivül.

Elõbb tisztázd a dolgaid és addig ne mondjál szerintem semmit sem a párodnak.

2012. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nem mondod el neki, nem hazudsz neki :)

nem kérdezte meg hogy: szeret téged az a 22éves srác?

2012. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd el. Minden kapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom. A csoporttársaddal pedig egyértelműsítsd, h van barátod.
2012. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy szeret, vagy azt hogy szerelmes beléd? Ez tisztázott ez a kérdés? Mert szerintem ha barátok vagytok, abba belefér egy szeretlek... Esetleg tisztázd le.
2012. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gergo_30F ***** válasza:
tisztázd vele, hogy szerelmes-e, aztán magadban, hogy kit akarsz. szerintem el kell mondanod, a kapcsolatotok és a lelkiismereted miatt is. igen valószínű, hogy választanod kell köztük, nem csak a párod miatt, de a srácnak is jobb lenne, ha nem epekedne hiába. nem könnyű helyzet ez senkinek, de korrekt megoldásra kell törekedni.
2012. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég, ha megszakítod a barátságot. Ha a párod rákérdez, min vesztetek össze, válaszolhatsz.
2012. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!