Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem vagyok bújós lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok bújós lány?

Figyelt kérdés

AZ a helyzet hogy nálunk a kapcsolatunkban az a probléma hogy én nem bújok éjszaka mikor egy ágyban vagyunk..

Ezt úgy értem hogy mikor még fent vagyunk akkor oké odadőlök a mellkasára .de mikor már fáradt vagyok alszok akkor elfordulok...és éjszaka közepén amikor a pasim odajön és simogat vagy esetleg benyúl a bugyimba akkor zavar és a kezét arrébb rakom.. szinte alig fordulok felé mikor alszunk.Nappal persze csókolgatom ölelgetem de éjszaka semmi..Egyszerűen idegesít mikor hozzámér miközben alszom mert utána felébredek.ÉS sajnos ez szüli nálunk a problémát..Olyan bénának érzem magamat,hogy miért nem vagyok olyan mint a többi csaj.Más kapcsolatban meg pont fordítva van, a csaj bújik éjszaka és a pasit karolgatja.És néha úgy érzem hogy ő szeretne egy ilyen bújós csajt!!:((( már mondtam neki hogy éjszaka ne érjem már hozzám :DDD mert zavar ..de hmm ez olyan nem normális. Miért vagyok Ilyen? Mit csináljak?Kapcsolatunk amúgy rendben van,a sex terén is.....


2009. jún. 13. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobban szeretsz aludni. :D Az alvás azért van, hogy kipihenjük magunkat. :)

Szerintem ha feléfordulva alszol el, esetleg alvás közben fogod a karját, vagy kezét, esetleg ráteszed a te lábad az ő lábára, vagy ilyesmi, az elegendő. Nem kell folyton egymás nyakában lenni. :)

Nálunk is úgy van, hogy alvás előtt még egy kicsit szeretgetjük egymást, odabújunk egymáshoz, aztán én a másik oldalamon, illetve háton szeretek aludni, ez van. :)

Ha éjjel mégis fölébredünk, ugyanúgy elkezdjük egymást simogatni, meg puszilgatni, de semmi egyéb. :)

Szerintem nincs semmi baj a viselkedéseddel. :)

Mondd neki, hogy szeretnéd kipihenni magad reggelre, ezért éjjel hagyjon aludni. :) De annyit megtehetsz, hogy nem a másik oldaladra fordulsz, mint aki duzzog, hanem felé. :)

2009. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mi sem alszunk teljesen összebújva. Én háton szeretek aludni, és megtaláltuk azt a helyzetet,ahogy mindkettőnknek kényelmes és mégis érezzük egymás közelségét. a lábunk összeér és ő a kezével átkarol.
2009. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fordulj felé, öleld át elalvás előtt egy kicsit, és ő is hadd fogjon meg valahol.

De mondd meg neki azt is, hogy éjjel, ha fölébred, ne érjen hozzád. Te inkább aludnál olyankor.


Aztán, ha fölébredsz, simogasd meg. Ha szereti, nem szólhat egy szót sem - és innen tudni fogja, hogy most már ő is kedveskedhet.


Ki lehet találni kettőtök között egy olyan viselkedést, ami mindketőtöknek jó.

2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de látod amikor ti felébredtek akkor odabújtok egymáshoz.AZ az igazság hogy a testem estére felmelegszik,egyszerűen melegem van.és idegesít ha hozzámérnek..ő meg pont fázik azért bújik,,,volt már olyan hogy a lábát rám rakta de az nagyon zavart :(( ez már pszichikai este komolyan mondom.Mindig mondom hogy próbálok változni,modnjuk régebben ugy kezdődött hogy éjszaka közepén mikor simogatott .... akkor mondtam neki hogy hagyjon már!:D most meg nem szőlok...hátha "meggyógyulok" lassan.AMuyg beszélgettünk már erről mondtam is neki hogy éjszaka pihenni kell. !ő meg erre ,nem azért jössz hozzám hogy aludj ....:D lol,szóval ha vele alszom akkor folyamatosan meg vannak szakítva az éjszakák,mindig felkelek majd visszalaszom...DE amugy nagyon rendes pasi.CSak egyszerüen én vagyok iylen selejt.
2009. jún. 13. 14:24
 5/14 A kérdező kommentje:

azt a testhelyzetet szeretem amikor mögöttem van és átkarol,,"kis kifli nagy kifli",csak amikor el kezd piszkálni,mondjuk benyúl a bugyimba.mellemet fogdossa .valahogy akkor azt nem szeretem ,nem vagyok ráhangolódva.és kifejezetten zavar.ezért kelek fel folyamatosan.köszönöm a válaszokat amúgy

JÓKAT irtok!!

2009. jún. 13. 14:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Már miért lennél selejt? Egyszerűen máshogy működünk, működtök... Biztos van olyan megoldás, ami mindkettőtöknek tetszik. Pl ha meleged van, dugd ki a lábad a takaró alól, vagy a feneked, vagy akármid, legyen rajtad kevesebb takaró. És így már odafordulhatsz a párodhoz. Vagy fogd meg a kezét. Ha éjszaka fölébred, az az ő baja, én szóltam a Kedvesemnek, hogy éjjel ne ébresszen föl, ha fölébred valamiért, én sem ébresztem őt föl. :)

Sőt, én csak zenére tudok elaludni, ezért nálunk úgy van, hogy megvárom, míg elalszik, és utána megyek a lejátszómért, és teszem be a fülembe a fülhallgatót, hogy végre én is el tudjak aludni. :)

Első válaszoló 22/L

2009. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg mondd neki azt, hogy az ilyesmiket csak akkor, ha ébren vagy! :) Meg kell értenie... Cserébe viszont ne akarj olyan hamar elaludni. :)

Azt én se szeretem, mikor jön hozzánk, és "fáradt vagyok, menjünk aludni", nekem kell a szeretgetése alvás előtt...

2009. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mikor átmegyek hozzá akkor természetesen nem csak alszunk,,hanem azért elvagyunk egymással:P,,és alvás előtt szeretjük egymást szeretgetni,,csak amikor már hajnali 2-3 fele jár az idő akkor jönnek a problémák:)
2009. jún. 13. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű!

Neked vékony takaró - neki egy vastag.

Vagy te aludj meztelenül - ő vegyen fel pizsamát.

Közben össze is lehet bújni: mindenki a saját takarója alatt. Melengesd csak meg, ha fázik - te meg kicsit takarózz ki közben, ha meleged van (kezed, lábad).

Nekem is volt ilyen párom, aki mindig meg akart sülni, én meg fáztam. Ki lehet ezt egyenlíteni, csak figyelni kell.


És amit mondtam: este, reggel hozzábújni, és hadd keresgéljen rajtad - éjjel meg hagyjon békén. Beszéld meg vele - ha szeret, ő is megérti.

2009. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Olyan bénának érzem magamat,hogy miért nem vagyok olyan mint a többi csaj."


Tévedés, az emberek nem egyformák.


Nagyon boldog párok eleve külön ágyban, sőt, külön szobában alszanak. Csak sokan, akik erről nem tudnak, fel sem merik vetni, hogy lehet külön aludni, mert azt hiszik, hogy ezzel azt jeleznék, hogy már hanyatlóban van a kapcsolat. Százazrek küzdenek krónikus kialvatlansággal amiatt, hogy nem mernek őszintén beszélni erről a kérdésről és mindenféle feltevéseik vannak arról, hogy a többiek hogyan viselkednek.

2009. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!