Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze zavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze zavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát a volt barátom nagyon hiányzik.... Van már bnője, de nem komoly annyira a dolog. Szerettem, mert mint férfira felnéztem rá, de Ő nem sokba vett engem. Most van egy másik fiú, semmit nem érzek iránta, de jól el vagyok vele. De Ő nem az a tipikus vagány, belevaló fiú.Viszont kedves, és mindent megtesz értem. Sajnálnám megmondani neki hogy nem érzek semmit iránta, nem tudom h mit tegyek, nem tudom hogy lehetnék belé szerelmes. De sajnos még a múlt él bennem. 18/L
2012. márc. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?Hátha kialakul ha még az elején vagytok a kapcsolatban...
2012. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem járunk, eddig kb háromszor találkoztunk
2012. márc. 23. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor nem akkora a probléma, mint gondolod.Mond el neki őszintén, hogy még kavarognak benned érzések a múltból és ha van hozzád neki türelme,akkor lassítsatok az ismerkedésen.
2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BURN
2012. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi tanácsot tudok adni, ha nem érzel iránta semmit, inkább mondd meg neki!

Hagyj neki esélyt, hogy olyan lányt találhasson, aki viszont szereti. Sokkal nagyobb károkat okozol, mint gondolnád a hazugsággal sajnos:

"Az igazság egyszer fáj, de a hazugság újra és újra."

Ezt tartsd szem előtt. A volt barátoddal pedig, ha van rá valamilyen lehetőséged, hát beszélj vele, vagy puhatolózz, vagy akármi.

Szabad kérdezni hogy mért mentetek szét? Egyébként ha ő meg nem sokba vett Téged akkor mért hiányzik?

A legjobb az lenne egyébként, ha mindkét fiút elengednéd, és egy harmadik úton mennél tovább! Ha egyszer nem becsült meg a srác ezután sem fog, a másikba meg így már nem fogsz őszintén beleszeretni ha ilyen érzéseid vannak.

Gyerünk állj talpra, legyél erős és tedd túl magad rajta. Kösd le magad mással, legyél a barátaiddal. Aztán majd csak jön Valaki, amikor nem számítasz rá... :)

2012. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaaa... előző vagyok most olvasom, hogy még csak ismerkedtek..:$ Én azt hittem hogy egy ideje együtt jársz vele.... akkor visszavonom, ismerd meg!:)
2012. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pont igy vagyok en a jelenlegi baratnommel. o viszont tudja hogy csak mint lelek es tets vonzodom hozza de nem ebresztett bennem szerelmet. biztonsagban erzem magam vele, kedves nyugodt szemely aki ertekel. kellemes de nincs szenvedely, igazi vonzalom. sajnos a szerelemnek nem lehet parancsolni es csak akkor ebrd fel az erzes ha azt kapja amire vagyik!
2012. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!