Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő után érdemes keresni a másikat békülés miatt?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk se ő se én nem kerestem eddig,tudom vagy is sejtem hogy neki is vannak még érzelmei.Ő szakított velem de nem beszéltük meg a dolgokat,nem tudom hogy keressem e vagy várjam amíg ő keres?
2012. márc. 24. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
aminek egyszer vége, annak legyen vége.....
2012. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen de úgy érzem hogy még részéről sincs vége,az elválásunk sem úgy zajlott.Jó formán meg sem beszéltük a dolgokat,kimondta hogy vége és mind ketten elviharoztunk..
2012. márc. 24. 12:45
 3/15 anonim ***** válasza:
vmi miatt mégiscsak igy alakult.
2012. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
A szakítás azt jelenti, hogy befejeztük a kapcsolatot, tehát nem kell egymást keresni!
2012. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrét mondanivalód van neki, és nem csak beszélgetni szeretnél, és a konkrét mondanivalódban semmi olyasmi nincs, hogy bezzek ő így, meg milyen rosszul esett amikor úgy, hanem el tudod mondani, hogy te mit bántál meg, mi az amin tudnál változtatni, akkor érdemes jelezned neki, hogy van pár dolog amit szeretnél elmondani, és megkérdezned, hogy kíváncsi-e rá. Aztán majd ő eldönti, hogy akar-e még rólad hallani.

Hány évesek vagytok, meddig voltatok együtt?

2012. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ő dobott, neki kell visszafogadnia. Ha nem teszi meg, akkor annyi. Keresheted, de valsz. elég hamar ismét ugyanúgy fogsz járni.
2012. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 12:59


1 évig voltunk együtt,én 25 vagyok ő 21.tudom hogy még szeret és részéről is csak hirtelen felindulásból történt a szakítás.ő neki is lenne mit mondania szerintem,csak talán ő sem mer lépni vagy nem tudom.lényegében semmi nem lett megbeszélve,előtte nem taláélkoztunk 2 hétig,leutazott az anyjáékhoz,lementem utánna hogy beszéljük meg a dolgokat mert előtte összevesztünk,el hajtott onnan,én voltam a hülye,mert azt mondta le ne merjek menni utánna mert akkor elhagy,én hülye meg utánna mentem mert nem bírtam magammal.bár utánna írtam neki egy bocsánat kérő levelet még akkor másnap,de arra sem reagált.

2012. márc. 24. 13:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez sajnos bukónak hangzik. Te feldobtad a labdát, most nála pattog. Ha puncsolsz, akkor csak megalázod magadat, és mégjobban zavarni fogod. Ne csinálj magadból hülyét ember! Pedáloztál eleget eredménytelenül, mostmár nincs miért.
2012. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A levelet kb 2.5 hete írtam neki,azóta sem válaszolt,msn-ről is törölt és állítólag még a számomat is kitörölte.Hogy ez mennyire igaz azt nem tudom..De azzal is fenyegetőzött hogy számát is lecseréli,bár azóta nem próbáltam meg hívni,de lehet hogy már azt is lecserélte.
2012. márc. 24. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!