Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki elsőtől fogva tettszett. Egy időre elmúlt bennem ez az érzés, amíg egyszer rámírt. Attól a naptól kezdve minden nap beszélünk! Nagyon megszerettem:) Mikor még havazott, megakartak fürdetni. Ha más fiú akart megfürdetni,azt mondta: ő az enyém. Megfürdetett, de én meg magammal rántottam, úgyh csak ültünk ketten ahóban. Ha más ellökött, ő segített felálni:) órán folyton levelezünk, a tanár pedig mindig mérges:D és ha belenézek a kék szemeibe, én elolvadok:$ elmondhatm neki a problémáimat, és olyan mintha egyedül ő értene meg!:) ő ugyanígy elmondja a problémáit, de csak nekem:) de nemtudom h most csak barátként tekint-e rám:S vagy lehet h csak a nyarat várja? Mert 8-adikosak vagyunk, lehet h azért nem aka még megkérdezni h járunk-e mert ő sem akarja h az osztálytársaink piszkáljanak minket:S mit tegyek?
2012. márc. 25. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
de most offline leszek megyek tanulni:)
2012. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszi,jó tanulást:D
2012. márc. 25. 17:14
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
inkább öleld meg mert a seggbe rúgástól nem biztos hogy veszi a lapot xd
2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig bevált hogy megnéztem hogy mennyi ideig néz az adott illető és ha hat másodpercig csak engem nézett, nem pislogott és nem is nézett másfelé akkor tetszettem neki. :D Nem tudom egyébként hogy ezekből (amit előttem írtak) rájön e majd hogy többet érzel iránta, csak mert mi pont ezeket csináljuk egy haverommal, bár most így belegondolva már jó pár ember megkérdezte hogy most akkor járunk vagy mi.... Na mind1, a lényeg hogy nézz mélyen a szemébe, mosolyogj és remélhetőleg veszi az adást. :D
2012. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
Mindvegig nem ertem, hogy lehet osszekeverni a "8-adikosat" a "10-edikessel". azt sem tudom, miota irjak ezt igy.
2012. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!