Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan vagyok mint egy csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan vagyok mint egy csaj? Ülök a gép előtt szomorú zenét hallgatok, könnyezek és közben tortát zabálok.

Figyelt kérdés
Ahj. :\ Szerelmes vagyok egy lányba aki csak barátságot akar és ez nagyon fáj. Legalább ti vidítsatok fel idióta válaszokkal.. Köszi! :P :)
2012. márc. 25. 21:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Wáá mennyi válasz.. :DDD Legalább valamin lehet nevetni.


2. Mi az az autofelláció? xd

3. Hát még mindig elég rossz, de ettől a sok vicces választól kicsit jobb. :D

4. Részvétem :/

5. Nem tudom mit írjak, csinálj tortát.. :D

6. Oké, csináljunk! Majd én zenélek, úgyis tudok gitározni. :D

7. Nem hízok el, akár mennyit eszek nem szedek fel egy kilót sem. xdd

8. Nincs webcamom.. :D

9. Tudtaaaaam... :'( xdd

2012. márc. 25. 21:54
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
önszopás:D:D szopatod magad feleslegesen egy csajt miatt, aki szarik a fejedre:D
2012. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A férfiak szégyene vagy te mimóza lelkű barom.menny és inkább növessz magadnak farkat mint ami az igazi férfiaknak is van !
2012. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem...:P amúgy milyet eszel??? *-* az enyém, majd könnycsepp mentes legyen... arra allergiás vagyok...
2012. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem szarik.. szoktam vele találkozni csak az unokatesója miatt nem jöhetünk össze, max barátok lehetünk. Hosszúú történet, hogy miért nem lehet... nem az én hibám! A lényeg hogy nem akar összeveszni vele, ezért csak barátok maradunk -.-
2012. márc. 25. 21:59
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tesómnak sütötte barátnője névnapja alkalmából. Valami csokis izééé... xd
2012. márc. 25. 21:59
 17/27 anonim ***** válasza:
KELLL... *-*
2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Torta?Pff.Vodka?Daaaa!!!
2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A-aaa.. Leszokóban vagyok, próbálok keveset inni. Eddig hetente berúgtam, nem kéne vodka.. :D
2012. márc. 25. 22:04
 20/27 A kérdező kommentje:
Gyere el a tortáért, van még. :D
2012. márc. 25. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!